Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kikapcsolni a...

Hogyan lehet kikapcsolni a Microsoft Word 2003 (SP3) -ban az indításakor megjelenő "Víruskeresés futtatása…" –t?

Figyelt kérdés

(a baloldalon, alul jelenik meg, a Tálca felett a felírat, majd mikor bejön a Word, eltűnik.)

Kb. 2 hónapja nagyon hosszú időbe telik, amíg használni tudom a progit. Ugyan ez történik kilépéskor is. Nem reagál azonnal a kattintásra. A többi Office program tökéletesen, szinte azonnal indul, és ha kell, várakozás nélkül kilép.

Vírus és kémprogram keresés negatív.

(Nod32, Spyware Terminátor, Outpost Firewall Pro)


2009. szept. 23. 19:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha leirtottad a veszélyes dolgokat, akkor futtasd le újra az állandó védelem minden elemét. MSOffice-ból nekem a sok régi anyag miatt Word 97 van fent. Ezt a rendszergazdai oldalról, ha bármi akadozás van, újra lehet telepiteni. Csak melóhelyen van Office 2003, azzal is vannak bajok.
2009. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A-Squared Free-t azzal szokták vádolni, hogy hamisan riaszt, nálam viszont a Biztonsági központ lett piros, ez a kis progi megtalálta a közepes kockázatú dögöt (.tmp fájlok között). Egyáltalán nem volt hamis riasztás. Elszomorító, de mindez ESS állandó fizetős védelem mellett. No comment.
2009. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Minden riasztást okozó fájlt eltávolítottam, de maradt a probléma. Közben ezt találtam a kérdéssel kapcsolatban:

[link]

A Word alkalmazás indításakor az állapotsorban a „Víruskeresés futtatása” üzenet jelenik meg

A jelenség akkor fordul elő, ha egy külső gyártótól származó Word-bővítmény (.wll kiterjesztésű) függvénytárfájlja töltődik be az Office Startup mappájából.


… nálam az Office Startup mappa jelenleg üres, és .wll fájlkiterjesztés sem található a gépen.

(WinAudit: Számítógép audit :: 2009.09.29. 20:54:03

Fájkeresés .WLL Files)

Did not find files with extension .WLL (nem található .wll fájlkiterjesztés)

Az a probléma, hogy fogalmam sincs, hogy melyik progi bővítménye telepedhetett rá a Word-re!

(úgy néz ki, hogy csak 1 teljes C-format. oldja meg a problémát)

2009. szept. 29. 21:08
 14/14 A kérdező kommentje:

A probléma megoldva: AbiWord (csak 5,63 MB!)

Csak ajánlani tudom mindenkinek, egyszerű, magyar nyelvű és mindent tud, amit a MS. Word!

[link]

Letöltés: [link]

2009. okt. 1. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!