Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az emberek miért választanak...

Az emberek miért választanak fizetős programokat ha vannak teljesen professzionális eszközök melyek ingyenesek még kereskedelmi használatra is?

Figyelt kérdés

Például:

Photoshop - Gimp

3DS max - Blender

Unity, Shiva3D stb - Blender


Most hirtelen ezek jutottak az eszembe.


Sőt a blender olyan nagy tudású,hogy az hihetetlen.


2013. máj. 16. 14:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Meg egyébként is . Van két tábor. Van a tökös gyerekek tábora, és van a töketlen gyerekek tábora. Szerintem nem helyes ha a töketlenek az idejük nagy részét a tökösök lejáratásával töltik. Ez egy pótcselekvés. Valahol saját töketlenségük igazolását akarják elérni, mint követendő példát. Bocsánat de ez már szánalmas....
2013. máj. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Sajnálattal közlöm, hogy ha az irigység és a kevélység egy emberben párosul az álmoskönyv szerint sem jelent sok jót.
2013. máj. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 tabaki ***** válasza:
Tökös vagy nem tökös, gyerek vagy.
2013. máj. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Inkább legyek tökös gyerek, mint töketlen felnőtt. Na ja.
2013. máj. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Na jó, megyek aludni, majd holnap folytatjuk ezt a magasröptű társalgást, de egyébként K***ára nem érdekel ki mivel b***za az idejét.Már egyébként is tele van ezzel az oldallal a hócipőm.Sok 13 éves gyerek problémájától már falnak megyek, akkor még itt vagy te is ...a Blendereddel ÁÁÁÁÁÁÁÁ, Lopom a zsömlét ......ÁÁÁÁÁÁÁÁ
2013. máj. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 tabaki ***** válasza:
Egyelőre én vagyok az, aki nem szorulok lopásra. Legyen neked ez a töketlenség. A kakaskodáson kívül továbbra sem mutattál be semmit, amitől padlót foghatnék.
2013. máj. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 tabaki ***** válasza:
Na, lemaradtam a búcsúról három perccel. Pedig mindig élvezetes a nívódon röpködni...
2013. máj. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Ettől nem fogsz padlót fogni, de ha időd engedi nézd végig.


[link]

2013. máj. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 tabaki ***** válasza:

Ki tudja? Még az is lehet, hogy de. Ha rendesebb interneten leszek, okvetlenül megnézem.


==>

A széles tenyerű Fejenagy, ki már belefáradt

a példaadásnak kedvéérti földhözütésbe,

ezeket szuszogá:

"Beszéljen, kántor uram, mentse magát.

Meghallgatom én az okos szót minden időben,

mentse magát."

2013. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Lajos54 ***** válasza:

Ez egy nagyon érdekes téma. Csak azt ne felejtsük el, hogy különbözőek vagyunk.

Nekem is mondtak már hasonlókat ismerőseim, amikor a saját gépemre megvettem az oprendszert, a videószerkesztő programot (azt, amit előtte próbaverzióban számomra legmegfelelőbbnek találtam), és néhány hasonlót, amit mind tudás, mind a használat szempontjából nem tudtak űberelni az ingyenes változatok.

Mindemellett vannak jócskán a gépemen olyan free segédprogramok, amikkel meg vagyok elégedve, mert esetleg bizonyos dolgokat gyorsabban, egyszerűbben meg tudok csinálni velük. Lehet, hogy hasonló lenne megvásárolható is, de valóban, azt minek?

De bizonyos programoknál (Photoshop, CorelDraw, és hasonlók) igaza van az egyik előttem szólónak: hiába lehet ezek formátumába menteni más alternatívákkal, ha mégsem teljesen csereszabatosak.

A "más jellegű" "ingyenes" beszerzésekről (magyarul:lopásról) pedig csak annyit: akinek annyira alacsony az önbecsülése, ám tegye. De én is elvárom, hogy megbecsüljék a munkámat, és ne ingyen akarják megszerezni, azt hiszem így én is nyugodtabban nézek a tükörbe. Én ugyanis minden reggel borotválkozom :)

Befejezésül: az meg már valóban nagy bátorság (vagy inkább botorság?), amikor vállalkozások, cégek használnak "nem tiszta forrásból" származó programokat. Van olyan ismerősöm, aki egyik alkalommal aztán egyben többet fizetett, mintha apránként jogtisztán beszerezte volna a szükséges dolgokat. És utána mégegyszer, hiszen kénytelen volt minden programját hivatalosan megvenni. Pedig nem is a BSA, vagy a NASA :) ellenőrzött nála, csak az APEH.

Az már csak hab a tortán, hogy már az induláskor, ha mindent tisztán szerez be, szépen befektetésnek minősül, tehát elszámolható.

2013. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!