Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az emberek miért választanak...

Az emberek miért választanak fizetős programokat ha vannak teljesen professzionális eszközök melyek ingyenesek még kereskedelmi használatra is?

Figyelt kérdés

Például:

Photoshop - Gimp

3DS max - Blender

Unity, Shiva3D stb - Blender


Most hirtelen ezek jutottak az eszembe.


Sőt a blender olyan nagy tudású,hogy az hihetetlen.


2013. máj. 16. 14:13
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Utolsó k va jó zene van a videódba.

Nem rakod fel az egészet?

2013. máj. 20. 19:30
 32/37 anonim ***** válasza:

Talált, süllyedt. Tényleg egy egyszerű beépített effekt a robbanás, de amilyen egyszerű olyan "nehéz" így megjeleníteni. A trükk, hogy egy Reverse effektel meg kell fordítani magát a robbanást...Egyébként szükség volt hozzá az Ulead Cool 3D Studio-ra, ma már ennek az új verziója a Corel Motion Studio 3D, kellett még a Flash Particle Studio és a Corel Video Studio PRO.

A te videóddal szerintem azért jóval több munka lehetett, ez a területe az animációnak számomra még ismeretlen, de mivel szerintem idő és munka igényes ezért biztos, hogy a jövőben is hanyagolni fogom.

Mindenesetre elismerést érdemel a videód, csak gratulálni lehet hozzá.

2013. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ja, és még kellett a Corel PhotoPaint.
2013. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Egyébkén belátom, hogy kár tovább moralizálni. Téged már nem lehet meggyőzni arról, hogy ne csinálj erkölcsi kérdést a nem jogtiszta programok használatáról. De ez legyen a Te bajod, nekem ugyanmindegy.

Az ausztrál túrista esete jut eszembe az eszkimóval. Egy hétig magyarázza az ausztrál, hogy hogy nézki náluk a kenguru. Az egy olyan állat, amely erszényében hordja a kicsinyeit, és hatalmasakat ugrik. Hitetlenkedve hallgatja az eszkimó, majd búcsúzáskor a fülébe súgja az ausztrálnak: Ilyen állat nincs is!

Valahogy így vagyok Veled én is. Azaz magyarázhatok én bármit, úgysem tudlak meggyőzni.

Innentől kezdve már csak annyit, hogy makacsságod felér egy női lélekéhez.Alapos okom van feltételezni, hogy személyedben egy nőt tisztelhetek.

Hát még ebben is különbözőek vagyunk, de bocsánat, ha tévedtem.

Üdv.

2013. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 tabaki ***** válasza:
Tévedni emberi dolog, megbocsátok...
2013. máj. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Csak azért gondoltam, mert szerintem kevés férfi rendelkezik ilyen magas erkölcsi nívóval és ez most nem vicc.
2013. máj. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 tabaki ***** válasza:
Majd, ha ezt más téren is elmondhatom magamról, akkor irulva-pirulva rád hagyom.
2013. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!