Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok Ubuntun operációs...

Hogyan tudok Ubuntun operációs rendszert váltani?

Figyelt kérdés
Letelepítettem a windows 7-et,de a telepítésnél tovább nem jutottam mert amikor bekapcsolom a laptopot az ubuntut adja ki és nem ad választási lehetőséget,hogyan tudnék választani a 2 közűl?

2013. okt. 30. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor fogod fel hogy NEM programozás témakör?
2013. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Grub-ba vedd fel a win7-et és menni fog.
2013. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsánat nem vagyok valami zszeni 2 napja haználok ubuntut,mi az a grub és a setup.exe-t rakjam bele?
2013. okt. 30. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

1. telepitsd ujra a Windowst rendszerlemezrol

2. a meglevo Windows melle rakd fel az Ubuntut, telepitesnel meg fogja kerdezni hogy a Windows melle akarod-e, akkor adj neki egy OK-t, hogy Windows melle.


Ha mindent jol csinaltal, akkor a bekapcsolas utan fel fogja ajanlani hogy melyik oprendszert inditsa.

2013. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nem kérdezett meg semmit
2013. okt. 31. 08:46
 6/7 tabaki ***** válasza:
Hát ez bizony furcsa. Nekem két oprendszer is volt a gépemen, és részletesen elmesélte a lehetőségeket, nevezetesen, hogy meghagyhatom mindkettőt, törölhetem a linuxot, vagy a Windows és a linuxot együtt, vagyis még azt is tudtomra adta, hogy a Windowst külön nem törölhetem. Mikori az Ubuntud?
2013. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
A grub.cfg fájlt kell szerkeszteni, oda beírni a windows indítását (talán chainloader +1, de ennek még utána kellene nézni), aztán grub-mkconfig -o
2013. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!