Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MRT. Exe akar erőszakosan...

Borsi Miklós Gy kérdése:

MRT. Exe akar erőszakosan települni, de vírusvédő kitörli. Mi ez? Mire jó? Kell ez?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ, honnan?

(nézd meg a tűzfalprogram naplójában) és TILTSD le, tedd fekete-listába)

a gyakorlatban minden Windows alkalmazás része:

Start/Futtatás mezőbe beírjuk az MRT.exe parancsra indul.

A fájl fizikailag a Windows Windows\System32 alkönyvtárban található.

Ismert fájlméretek Windows 7/XP a 13.179.660 bájt (87%-a az összes előfordulásnak), esetleg 12.619.736 bájt (13%).

ha nem ezen a helyen van, vagy más méretű egyértelműen egy kártevő! ...nem Windows rendszer fájl.

2014. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de ez nekem bonyolult.Az sem tudom,hogy alkönyvtár honnan és hogyan érhető el,ill.? %-t hol látom.Egyébként nem tudom miért láthatnám,hiszen a vírusírtó egyből kitörli.Szóval mire is lenne jó ez?
2014. ápr. 9. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

... egy víruskergető, eltávolító alkalamzás.

(Microsoft Virus Removal Software)

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..


FONTOS! ...lehet vírus is, ha nem a "kijelölt helyén" van!


ha el akarod távolítani:

1 "Start" menü, és dupla klikk! a "Sajátgép"-re, vagy dupla katt. a "Sajátgép" ikonra az asztalon.

2. Keresd meg, C:\ meghajtón a "Windows" mappát, majd nyisd meg és kattints duplán a "System32" mappára. Görgess lefele a System32 mappában, amíg meg nem találod az MRT.exe fájt.

3. jobb katt a fájlnéven, és a megjelenő menüből a Törlés-re katt! (majd, megerősítés)

4. Zárd be a Windows mappát.

5. A program teljes eltávolításához, indítd újra a számítógépet.


(ha ezek után is jelentkezik a probléma, 1000%, hogy egy vírusal van dolgod! Ha Te, nem tudod eltávolítani, keress egy hozzáértőt...)

2014. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt keresd meg(C:\WINDOWS\System32 mappában), és töröld!

[link]

2014. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!