Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programokat csinálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programokat csinálnak a normális párok?

Figyelt kérdés

A párommal három éve vagyunk együtt. Az utóbbi pár hónapban nem mentek jól a dolgok, úgyhogy kezdjük valahol mindketten úgy érezni, hogy talán jobb lenne, ha vége lenne. Én nagyon szeretem, és ő is engem, bár ő talán nem úgy, ahogy régen, de mindenképp mély kötődés van köztünk. Nem szeretném ilyen hamar feladni, bár már próbáltuk párszor, azt hiszem, nem jól.

Szerintem az egyik fő problémánk az idő és pénzhiány, illetve egy-két egészségügyi gond mellett, hogy nagyon belefásultunk a mindennapokba. Ha van egy kis időnk egymásra (nekem igazából sok időm van a suli mellett, de ő eléggé elcseszte az előző félévét, úgyhogy most hajtania kell nagyon), akkor kb. mindig ugyan azt csináljuk (főzünk, filmet/sorozatot nézünk, pihenünk, döglünk, esetleg szexelünk, bár mire meglenne hozzá a hangulat, már kb válhatunk is el). Nem is nagyon tudom, mit lehetne már csinálni, annyira régen vagyok ebben benne. Én szeretném elérni, hogy megint szeressen velem lenni, mint régen, de az évek alatt az összes barátunk lemorzsolódott, elköltözött, nem lehet már úgy összejárni, mint régen, szinte csak mi vagyunk egymásnak.

Miket lehetne csinálni, így, hogy csak pár órát tudunk találkozni hétköznap, meg esetleg a hétvégét együtt tölteni?


2010. márc. 3. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Kezdjetek együtt sportolni. Vagy társasjátékozzatok.

Hétvégén kirándulás.

2010. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk így ezzel! Lehet ám hogy ilyenkor már unjuk egymást, az a probléma! Csak még nem szeretnénk feladni!
2010. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ő már sportol, heti háromszor esténként, én sajnos azon nem tudok részt venni. Kirándulni hova? Hogyan? Tényleg annyira rég volt, hogy már nem is tudom, mit hogyan kéne...
2010. márc. 3. 13:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem, hogy egymást unnánk, de azért ingergazdagabb programokra is szükségünk lehet.
2010. márc. 3. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:

sz.rjatok bele a világba vegyetek ki egy hét szabit és menjetek el "nyaralni" valahova az országon belül

muteremék minden évben kétszer megcsinálják most szombaton mennek Hajdúszoboszlóra egy hétre szeptemberben meg majd megin mindenkinek kell egy kis kiruccanás és ilyenkor még minden olcsóbb mint nyáron a főszezonban

2010. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kirándulni az erdőbe szoktak menni és úgy hogy bakancsot húzunk a lábunkra, hátizsákot veszünk a hátunkra
2010. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kirándulás szerintem is jó ötlet, de amúgy az is egyszerű megoldás hogy csak elmentek sétálni. Biztosan szeretitek egymás társaságát, így alapvetően jó program, ha meg van hova menni, akkor pláne (pl. Bp-n jó pár látnivaló van, amihez még pénz sem kell, de biztos van ilyen máshol is).


Egyébként meg miért kell elválnotok amikor már megjött a szexhez a kedvetek? Miért nem alszik valamelyikőtök a másiknál?

2010. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én kollégista vagyok, másik városban lakom, úgyhogy csak hétvégén tud nálam aludni.

Sajnos én is csak hétvégén tudok nála aludni, mivel még főiskolára jár, és a 80 éves nagyanyjával lakik ketten, aki mindig kitalál valami hülyeséget. Mondjuk nem érti meg, hogy akkor sem tanul, ha én nem vagyok ott, de nem lehet, különben hiszti van. Olyannyira, hogy szerdán pl. nem tudtam bemenni a koliba, nem tudtam hol aludni, és nem mehettem oda.


A kirándulás jó ötlet. Kitaláltam pár dolgot. Sajnos az egy hetes nyaralás nekünk csak "szezonban" működne, mivel mindketten tanulunk még. Bár, sajnos, akkor sem hiszem, hogy ki tudnánk fizetni...

2010. márc. 5. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!