Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WINDOWS 7 magyarra frissítés...

WINDOWS 7 magyarra frissítés problem? Telepítettem a win7 angol nyelvű változatát, egy számomra még újabb gépre (AMD ATHLON II) azóta nincs internetkapcsolat! Miért?

Figyelt kérdés

Szeretném magyarítani, de NET nélkül ugye nem tudom letölteni az MS-től nyelvi csomagot. Keveset tudok angolul, sajna. Viszont a régebbi gépemnél nem volt ilyen akadály!!!


Biztos van itt pár fiatal akinek még úgy hasít az esze, hogy segíteni tudna egy öreg fószernek, ugye?


Üdv! :)



2014. máj. 14. 19:06
1 2 3
 21/22 P.O.C. ***** válasza:

Nem értem ezzel mi a problémád. Ha annyira zavar szereld RACK -be és csak akkor csatlakoztasd ha kell.

Amúgy bekapcsolásnál mindenképp felpörögnek, a vezérlőpultban az energia gazdálkodási beállításoknál, lehet szabályozni, hogy hány perc tétlenség után kapcsoljanak ki (30 perc az alapértelmezett). Én direkt ki szoktam ezt kapcsolni, mert engem idegesít, hogy csak használatkor pörög fel. Nem tesz neki jót, ha folyamatosan ki-be kapcsol. Ha folyamatos pörög, az inkább jobb neki.

2014. máj. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Igazad lehet, köszi! :)

Csak engem az idegesít, hogy állandóan felpörög "csak úgy"


Akkor ha jól tévedek, inkább állítsam be úgy, hogy állandóan menjen, akkor is ha rá sem nézek? Mert igazából csak a fontos "dolgok" mentésére használnám, néha..... :)

Mobil rack-et sem használtam még soha, mert minek is kéne ma már olyan?

ssd-re meg nincs lóvém, sajna... :)

2014. máj. 24. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!