Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régi játéknál borzasztó...

UnnamedPlayer kérdése:

Régi játéknál borzasztó színek, megoldás?

Figyelt kérdés
Windows 7-en az Age of Empires II és a Starcraft is egyaránt vállalhatatlan színekkel lép elő amikor elindítom. Nem tudom mi lehet a probléma de nagyon kellemetlen hogy ezt csinálja mivel régebben még nem volt ilyen problémám. Rengeteg dolgok kipróbáltam mint az explorer.exe leállítási vagy a felbontás átállítása és windows klasszikba tevés még a .exe-nél a tulajdonságokba a kompatibilitási problémák, rendszergazdaként futtatás vagy 256 színben indítás témák letiltása sem oldotta meg a problémát. Lassan már mindent kipróbáltam még a Registry fix-et is vagy Color fixáló programot is. de semmi. DirectX frissítéssel és a 9.0c újratelepítésével is próbálkoztam. Egyéb ötlet?

2014. jún. 14. 14:04
1 2
 11/13 anonim válasza:
#10 vagyok. Csökkentett módban elindul a játék, menüben jó a kép, de ugye se hang nincs, se videokártya, aminek elég komoly akadás az eredménye. Ergo ugyanúgy játszhatatlan. Ráadásul játék indításakor már a színek se a legjobbak.
2014. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Most egy teljesen új felületen próbálom ki az új windwos 8.1 64 biten és más specifikáciokkal :)
2014. aug. 1. 21:35
 13/13 anonim válasza:

Próbáld ki ezt:


Az indítófájl tulajdionságaiban állitsd át a kompatibilitást win 7 re, valamint a 256 színt és a képernyőfelbontást is pipáld ki. Aztán indítsd.

2016. szept. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!