Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez ötlet csórás?

Kata424 kérdése:

Ez ötlet csórás?

Figyelt kérdés
Ha szeretnél magadnak intrót, de csak egy olyan programod van amin feliratot lehetsz szerkeszteni, és semmilyen más animációs program nem fut el a gépeden, leszedsz magadnak egy animációt az internetről és oda szerkezted a feliratot, akkor az ötlet csórás?

2014. okt. 21. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
NEM
2014. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Biztos?
2014. okt. 21. 21:03
 3/14 A kérdező kommentje:
Ohh szia ARYS! Újra te válaszoltál a kérdésemre! :)
2014. okt. 21. 21:04
 4/14 Tengor ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy az animáció tulajdonosa szabadon felhasználhatóvá tette-e a munkáját v. sem.

El nem tudom képzelni, hogy egy olyan gépen, amin egy valamire való animáció készítő nem fut, mit kezdesz egy más által készített intróval. Nézegeted v. mutogatod a nagyinak?

2014. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ügylatom igen de ha zavar akkor nem teszem :)


de tengor jobban kifejtette amint látom:)

2014. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem csórás, rengeteg ilyen sablon van a neten, amit direkt ilyen célból készítettek. Azonban rettentő igénytelenségre utal, én inkább készítenék egy fapados introt videószerkesztőben, ha nem ismerek komolyabb szoftvert, vagy valamiért nem férek hozzá. Én nem javasolnám, főleg, ha kezdő vagy, mivel egy hozzáértő által készített sablon nagyon kontrasztban tud lenni egy amatőr videóval, természetesen a károdra.
2014. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jo nem kell szidni a gépemet, de elárulom hogy az After Effects nem fut el rajta... Ti nektek lehet hogy megadatott az a lehetőség hogy jobb gépet vegyetek de nekem nem...
2014. okt. 22. 07:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem csak AE létezik a világon. Egyszerűbb animációkat meg a videószerkesztőkben is meg tudsz csinálni. Amúgy meg felesleges ez a "nektek megadatott a lehetőség" duma. Minden hobbihoz pénz kell, számítógép nélkül pedig nehéz számítógépes animációt csinálni. 120 - 150 ezer körül már lehet jó kis középkategóriás gépeket összerakni nulláról, de ha a meglévőt fejleszted fel, akkor jóval olcsóbban kijöhetsz. Ha nincs rá keret, spórolni kell, ha diák vagy, akkor nyáron diákmunka, és meg is van az összeg. Ha ennyit nem vagy hajlandó megtenni saját érdekedben, akkor felejtős a dolog.
2014. okt. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem 8 éves gépem van
2014. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Tengor ***** válasza:
Fogadjunk, hogy a kérdező még nincs kétszer annyi éves! :D
2014. okt. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!