Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez ötlet csórás?

Kata424 kérdése:

Ez ötlet csórás?

Figyelt kérdés
Ha szeretnél magadnak intrót, de csak egy olyan programod van amin feliratot lehetsz szerkeszteni, és semmilyen más animációs program nem fut el a gépeden, leszedsz magadnak egy animációt az internetről és oda szerkezted a feliratot, akkor az ötlet csórás?

2014. okt. 21. 20:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. De próbáltam már Blendert is használni, de nem igen értek hozzá... Ja és Radics Peti is máshonnan szedte az animációt, csak hozzá szerkeztett egy feliratot! Láttam az eredeti animációt! 6 éves a gépünk. ÉS LÉTSZIVES A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJATOK!
2014. okt. 22. 13:18
 12/14 A kérdező kommentje:
na de ne legyünk agresszívek... És honnan tudom meg hogy szabadon felhasználhatóvá tette-e a készítő?
2014. okt. 22. 13:23
 13/14 Tengor ***** válasza:
Felszokta rá hívni a figyelmet, hogy szabadon felhasználható. De persze meg is kérdezheted.
2014. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2014. okt. 22. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!