Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of Legends tanulás?

MuSky kérdése:

League of Legends tanulás?

Figyelt kérdés

a gyakorláson kívül hogy tudnék a leghatékonyabban fejlődni lolban


linkelnétek pl olyan oldalakat amiket érdemes olvasgatni


youtube videókat szoktam nézni, de nehéz eldönteni kire érdemes hallgatni.


adc, top és support érdekelne.


leginkább kog'maw, olaf, nami, braum szoktam lenni.



2014. dec. 29. 11:52
 1/7 jan1k4papa ***** válasza:
Na most van 1300 winem kezd ott h a bolba a kis 400 rpdbol ha meg nem csaptad el veszel xp novelot na most en adczni szoktam de mindegy jobban nem fogsz feljodni nem tudom hanyas vagy de megkell tanulni jatszani ez azert van kitalalva baratom adc.zz ha nem sokat jatszottal azzal tanulj farmolj ezerrel ha support vagy pl nani csak assistra ,enny ennyi ezt felkell gxurni 30 ig nincs mese es persze az assistoktol es a killjeidtol is fugg a dolog ;) es h hany minionkat oltel ki remelem segitettem legyszi irj majd vissza
2014. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, de a fejlődést úgy értettem ,hogy jobb játékossá válni. amúgy még csak level 15nél tartok nemrég kezdtem.
2014. dec. 29. 12:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elején menj botok ellen, próbálj ki minél több karaktert, a karakterekhez nézz build-eket, és figyeld hogy a csapattársaid hogy játszanak.

Innen nézheted hogy miket érdemes venni az éppen választott karakterhez, csak írd be a nevét, és vedd azt amit ajánlanak:

[link]

2014. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a linket ^^

a középhaladó botokkal már egész jól el bírok, azért szeretek ellenük menni ,mert úgy megismerem a karaktereket kicsit és nem lesz olyan pvp meccseken ,hogy pl egy tankot focusolok ,mert azt hiszem egy assassin az

2014. dec. 29. 22:17
 5/7 savanyújóska ***** válasza:
Szerintem 3-400 winig úgysem fogod annyira érezni a játékot, nekem most smurffel együtt van annyi, és azt mondanám, kezdem érezni az általános játéktechnikai dolgokat. A PvP-ről annyit, hogy én lvl15-ön kezdtem el jungleben menni, azóta is a mainem, szóval ahogy érzed, én szerintem lvl8-lvl10 környékén bőven pvp-ztem, viszont, nekem voltak haverok, akik már tudtak, és az alapokat a fejembe verték. Nekem anno mobafire nagyon sokat segített, de most asszem s5-re nincs olyan sok build, viszont kezdetnek az ottani buildek nagyon jók, aztán úgyis rájössz, hogy mit kell rajtuk változtatni (mert neked nem jó, vagy mert úgy általában). Ha csak nagy vonalakban érdekel az irány, mert az itemeket már ismered (még nem ismered:D), akkor lolpro, illetve a lolnexus is kidob pár nyertes buildet, ha rákeresel a meccsedre, azok is segíthetnek. Mobafire-en az elavultaknál is érdemes elolvasni az egészet, ha találsz mondjuk egy olyan Lucian buildet, ahol az adc-t általában magyarázzák, akkor az baromi hasznos, nagyon sokszor egy csomó általános dolgot is leírnak, ami nem az adott championra vonatkozik, de egy kezdőnek, mint te, baromi hasznos lehet.:) Ha Westen vagy, akkor esetleg személyesen is tudok segíteni. (EUNE-vel az a baj, hogy nagyon keveset vagyok fent.)
2014. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem van accountom Westen és Easten is ( meg amúgy törökön és oroszon is ) , épp most tanítom be a barátnőmet és a nővérét játszani, szóval te is beszállhatnál a meccsekbe, és akkor adok tippeket, meg segítek fejlődni.


Összesen 2-3000 win környékén járhatok. Rankeden a plat II volt eddig a top.

2015. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

rendben, ha gondolod fel vehetsz:

Evil Monte nick name

2015. jan. 2. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!