Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért stabilabb egy eredeti...

Mért stabilabb egy eredeti lemezről telepztett windows mind a letöltött?

Figyelt kérdés
Kaptam a géphez egy xp-t és sokkal stabilabb volt mind a letöltött változatok csak az volt a szépséghibája,hogy angol volt.Mikor lehetett letöltöttem a win7-et és kiirtam magamnak dvd-re és ez is beton stabil bár nem eredeti lemez de közvetlen a microsoft-tól van letöltve és ez is stabil de amit torrentről töltöttem le valaha az egy sem bírta sokáig.Enyire sérülnének a törrenten a dolgok letöltés közben?
2010. febr. 5. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

"Enyire sérülnének a törrenten a dolgok letöltés közben?"


Egyáltalán nem erről van szó. Ugyanolyan állapotban kapod meg, ahogy felteszik. A gond az, hogy az esetek döntő többségében nem az eredeti programot teszik fel, hanem ilyen házilag barkácsolt, tákolt sz*rokat.

2010. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A dologhoz még hozzá tartozik hogy az eredeti windows (ha be van kapcsolva) akkor frissíti magát. Mig a nem eredetivel ezt problémásabb megcsinálni.
2010. febr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sosem telepítek torrent oldalról windowst vagy linuxot, mert jó eséllyel megbarkácsolták otthon a windowsgyűlölő hackerek, mielőtt feltöltötték.


találkoztam már olyannal, ahol a fájlvédelem volt vírusos a frissen telepített windowsban, másikban maga az explorer.exe


nekem eredetim van itthon, mivel jogtiszta szoftvereket használok, nincs is problémám. Nincs mit tenni, a biztonság és stabilitás érdekében igazán nem kell pénzt sajnálni, mostanában sok a paranormális tevékenység a (warezre használt) gépekben :P


pl. Nagyban dolgozol egy fontos munkádon, ami iskolába, cégbe kell, és a torrentes-oprendszer gondol egyet, és elveszett mindened, legrosszabb esetben elégnek a hardweres alkatrészeid a megbabrált driverek miatt.

2010. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak olyat szabad letölteni ami eredeti másolat.De ezt az NFO-ban leírják (remélhetőleg) hogy mit változtattak.Például Windows XP extended edition ilyet nem adott ki az MS de a tech infóban írják is hogy miket változtattak mer szerintük így jobb.
2010. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De még a nem megbabrált winek is elég kacifántosak voltak amit próbáltam a megbabráltakról szót sem nem ér egyik sem semmit.Viszont mióta van ez a xp sp3 azóta az eredeti xp-m sem ér egy kalap sz... sem teljesen instabil balassul mint állat és nagyjából hasznavehetetlen ha hagyon rá letöltődni a sp3-at ha meg nem hagyom letöltődni akkor meg amiatt pusztul meg szerencsétlen.
2010. febr. 6. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!