Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kinek mi a véleménye a Windows...

Kinek mi a véleménye a Windows 10-ről?

Figyelt kérdés

Olyan nagy előrelépésnek tartják ezt a verziót , hogy a 8-as után egyből a 10-re váltanak…


Amiket már tudunk: [link]


[link]


[link]


Érdekes , hogy megfog szűnni az explorer , legalábbis a mostani formájában és egy chrome kópia fog válni az ie-ből is , legalábbis a 3. link szerint.



2015. jan. 22. 16:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyelőre maradok a Windows 7-nél,talán majd jővő tavasszal,nyár elején próbálom ki,szerintem úgy is csiszolnak rajta addig.De ezt én mondom.
2015. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az a véleményem magáról a windows rendszerről és magáról a windows 10 ről is hogy maga a windows ma már régi idők elavult rendszere.Mellesleg a cég olyan politikát folytat az egész windows rendszer szándékosan úgy van megtervezve hogy minél tovább használod annál jobban rá fogsz vele faragni mint pénzben,mint időben.Aki teheti laptopáról számítógépéről ezt a rendszert minél előbb levakarja annál jobban jár mert ez egy hatalmas átverés már az első windows rendszertől kezdve.Aki modern korrekt rendszert akar hosszú távra annak ott van a Linuxok sokasága.


Én kőrbepróbáltam windows xp-től egészen a 10ig és az a véleményem aki beszél angolul érdekli a téma és a számitógép ért is hozzá az ezeket a kupac, sz okat ne rakja fel.Techneten tag vagyok és több éve követem a windows pályafutását.Az érti meg igazán mekkora egy kupac sz aki windowsról,windowsra próbál átálni és már több éve használja, illetve sorozatosan teszteli az összes windows szériát .A legnagyobbat azok szívnak akiknek több év alatt összegyűjtött programjaik hardvereik vannak.Akit érdekel a számítógép van nyelvtudása ne szenvedjen vele, hosszú távon a Linux operációs rendszerek sokkal jobban megérik.Az hogy miért ne windows egyszerűen írnám le ott verik át nézik h nek ügyfeleiket és károsítják meg ahol tudják.És ezt igazán az érti meg aki már körbepróbált jó pár modern Linux rendszert.Technikai oka amiért Linux: a programok egyik platforról a másikra oda vissza kompatibilisek,telepítés nélkül is kipróbálható,nyílt forráskódú aminek sok előnye van (jól szerkeszthető rendszer,olyan szoftveres megoldások vannak amik windows alatt kivitelezhetetlenek),képes futtatni pl wine emulátorral windowsos programokat és játékokat úgyszintén,régi és új gépeken is jól muzsikál,.Ami marad értékes végül egy windows rendszerből ahogy telik az idő azok a külön telepített programok amikhez semmi köze a windowsnak.Ha én összehasonlítom a windows 10 et de akár a 8 at 7 et egy linux mint,egy obuntu,de sok más linux platform is ma már ezerszer különb ezeknél.

2015. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Tessék, kérdező egy régi windowsos felhasználó szívása amikor új gépet akart vásárolni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4..


Mint a szövegből ki derül (soha többé windows).Ezt a rendszert jobb az első újratelepítésnél levakarni, és a helyére pl egy ma már modern Linuxot felrakni, mint hogy az ember befektessen időt és pénzt pazaroljon rá!

2015. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó lett a Windows 10. Az előbb frissítettem (szó szerint) és nagyon meglepődtem hogy milyen gyors. :) Játékok terén is kiváló. Windows 7-en a minecraft-ban volt 20-30 FPS-em, Windows 10-en meg van 60-70! És igen, az explorer-t leváltják a Microsoft Edge böngészőre de nem is olyan nagy baj, hiszen ez is nagyon jól teljesít! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
2015. nov. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
46%

Én már a windows 8.1-et se bírtam, de a windows 10 brutálisan rossz. Komolyan. Az első 2 perc után arra gondoltam, hogy az egész gépet összetöröm és felgyújtom. Olyan ideges lettem, mint még sose :D Egyszerűen semmit se lehet megtalálni, a csempés megoldás MÉG MINDIG tabletre való és nem asztali gépre/laptopra, nem tudok simán belépni a sajátgépbe, először VALAHOGY meg kell nyitnom egy mappát és onnan tudok átváltani. Ha találkoznék azzal az emberrel, aki ezt pénzért meri árulni, nem egy két keresetlen szavam lenne hozzá. A cégnél, ahol dolgozom minden gépet átállítottak windows 10-re, mert "az a legújabb". Persze lassú, az oprendszer teljesen leterheli a gépeket, a munkát hártáltatják de ezzel a vezetőség nem foglalkozik. Persze azt már nem merik bevállani, hogy akkor vesznek 30 új gépet, amiken ez a borzalom futni is tud. A windows 7 a legjobb, de komolyan. Azzal soha semmi bajom nem volt. A windows 8.1 azonnal bugot nyelt ahogy feltettem. Biztonságos? A fenéket..


egy tanács:


Soha, de SOHA ne akard feltenni a windows 10-et. SOHA!!!

2016. jan. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló az egy buta, biztos nem lehet több 10 évesnél, nem mint ha én olyan sok lennék, de az már túlzás hogy ennyire de ennyire megalázzák a windows 10-et. Szerintem csak irigyek hogy a gépükön nem fut el. Ki se próbálják és már "ne töltsed le mert lassú szar"-t mondanak rá... (igazából marha gyors, én kaptam egyet és másnap egyből átváltottam win10-re. Már vagy 2hete használom és tökéletes. Meg azt is hallottam hogy állítólag lelassítja a gépet, ami meg abszolút nem igaz. Csak a 8-9 évesek elterjesztik hogy szar, mert a rádióban vagy egy írtó okos oldalon hallják ezt. Ne hallgassatok senkire.. Csak terjesztik róla a marhaságot. Igaz Idézet: A marha segíti és tanácsolja a birkákat.
2016. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Szerintem is szar.Mert csempés kijelző tabletre való,lehetetlenség bármit megtalálni,meg tele van minden fos reklámmal.És nekem erős gépem van mégis 7-et tettem rá,mert az a legjobb.
2016. dec. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az utóbbi időben elgondolkoztam azon hogy valószínű velem van a probléma hogy se a win8 se pedig a win10 verzióival felháborítóan nem vagyok megelégedve. Nem csak a design hanem úgy összességében az egész egy csődtömeg rendszer lett. Mindig ugyanaz és ugyanaz és csupán az a fránya Dx..10-11-12...az amivel etetnek lényegében csupán ez változik és ezért cserélek folyton rendszert hogy játszani tudjak. Ja van Xbox csempe is amit le se tudok vakarni PC-ről! Szuper!

Teletömték a rendszert felesleges vackokkal, a csempének nevezett bénasággal...ami egyébként nekem mobilon tetszik!-.És miért nem kaphatok egy biztonságos,kémprogramoktól,sallangoktól mentes operációs rendszert ahol én tudhatok, dönthetek mindenről és arról hogy mit engedek, mit akarok és mit telepítek fel mert én csak azt szeretem és köszönöm de akkor sem kell erőltetni amit Bill jónak lát.

Elmondom, a win7 után nem fogok többé windowsra frissíteni bármi is legyen,csodára már nem várok ettől a régi rendszertől és üzletpolitikától.

2017. jan. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!