Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a Windows...

Mi a véleményetek a Windows Vista operációs rendszerről?

Figyelt kérdés

2015. márc. 30. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

A Vista nem volt rossz, nem volt tulajdonképpen semmi baja, több mint egy évig használtam, akkoriban az XP nél jobb volt, de manapság szerintem már senki sem használja.

Egyébként jelenleg Windows 8.1 et használok

2015. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A laptopon 6 èvig volt fent, ès mèg akkor is tűrhető sebeseggel dolgozott, szóval nálam rekorder, bár mint op rendszer kètsèg kìvül nem a legjobb, már vannak jobbak.
2015. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kvcsemmanuel ***** válasza:
7 eve hasznalok egy Home Basic-ot service pack nelkul marmint a telepito DVD.A frisittesek kb 2 napot tartanak de kulonben minden rendbe van a Vista-val.Megy mint akarmelyik OP rendszer semiben sem akad fel.
2015. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért az vicc hogy egyesek azt mondják jobb volt az XP-nél holott a Vista volt az egyik legproblémásabb op rendszer az informatika történelmében.Én azt mondom mi a fenének tennéd fel a gépedre a Vistát amikor ott van a Win 7?Az se tökéletes op rendszer de ezerszer jobb mint a Vista.Azok alapján amit hallottam és olvastam róla inkább megse kockáztatnám hogy kipróbáljam


Én még mindig azt mondom hogy az XP a legjobb op rendzser a Windows-ok közül mert az a legkompatibilisebb,bár a 8-ról nem sokat tudok de nem hinném hogy jobb lenne mint az XP.A Vistáról meg ne is beszéljünk,nem értem miért erőltetik egyesek ezt az op rendszert,esetleg Win 95-re nem akarsz visszatérni? :D

2015. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó a vista az xp nél és win 7 nél biztosan. Kaptam egy pentium 4 laptopot xp van rajta amitöl hányni tudok meg a win 7 kva lassú vistát vagy windows 8.1 et tervezek a laptopra telepitetni
2015. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most win 8.1 van asztali gépen azelöt a régi gépemen vista volt minden ment rajta
2015. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem éppen a mostani gépemen vista van!Sp2 kiadásban sokat javítotak! Nekem nincs bajon vele,amugy a win 7 van teli buggal meg win 8 :)
2015. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Win 7-et is azóta kijavították azt is érdemes használni :-)
2015. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!