Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Star Wars Old Republic - klán...

SpilerHUN kérdése:

Star Wars Old Republic - klán öröklési gondok, tippek?

Figyelt kérdés

Szasztok!


Lenne egy kérdésem: játszom a Star Wars The Old Republic mmoval ahol egy klán a mai nappal megszűnt, ezt a hirt ki is írták a honlapjukra és ott az én klánomat jelölték meg h oda jönne át mindenki vagy h a megszűnt klánban én leszek a clanleader és minden az enyém (ott maradt tagok, klánbank tartalma, stb.)


Közben több helyről is hallottam h valóban megszűntek (nem április eleji poén) de mi van akkor ha a régi vezetés nem akarja nekem átadni a vezetést ami ugye járna?


Mivel ki van téve a honlapjukon a hírbe ezért ez írásba van leírva és ez szerződésnek minősül? Mert ha igen akkor ha azt megszegik akkor milyen bűncselekményt követnek el? Csalást?


Jelentsem fel őket?



2015. ápr. 1. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:

Semmilyen bűncselekményt nem követnek el, és ez nem egy szerződés.


Egészen biztos, hogy több százezres pereket akarsz egy játékért elindítani?

2015. ápr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 Kento ***** válasza:
100%

Mivel öröklési problémák merültek fel, szerintem ez polgári peres eljárás lesz, polgári bíróságon az illetékes.


Ne hagyd, hogy megfosszanak egy nem létező örökségtől (hiszen a klán megszűnt, tehát mit örökölnél? )! :) :)


Istenem, azért valahol irigyellek, hogy ilyen gondjaid vannak! :)

2015. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
Igen ha kell perelek mert engem illet a klán! csak nem tudom h honnan lesz pénzem a perre
2015. ápr. 1. 15:55
 4/66 Badgio a kemény ***** válasza:
Hát a helyedben én bemennék a Járási Hivatalba, ott elvileg van ilyen méltányossági támogatás mert mégis csak a jogos örökrészedtől fosztanak meg. Meg ott meg tudják mondani pontosan is hogy milyen bűntény áldozata vagy ha nem kapod meg a klánt.
2015. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim válasza:
100%

Igazándiból ez olyan, mint a nagy multicégeknél.

Ha tudod a pernél bizonyítani, hogy te vagy a jogos tulajdonos, akkor nem csak az Anya céget ítélhetik meg neked, hanem annak leányvállalatait.

Itt a klánnál tied lesz minden, illetve ha indítanak az akkor vezetők (vagy ha már indítottak), akkor azoknak a tulajdonjoga is téged illet. Sőőt, ha olyan bírót fogsz ki, pl megtámogatod némi részesedéssel, akkor biztos hogy a tied lesz, illetve még a régi vezetőktől havi leosztásban igényelhetsz anyagi támogatást is.

Ez benne van a könyvesboltokban kapható: "Justice for Dummies" c. könyvben is.


A perhez a piszkos anyagiak beszerzése más tészta. Nem rossz a hivatal megkeresése, de hát mégiscsak MO-ról beszélünk.

Indíts Kicksater-en egy projectet, onnan kapard össze a pénzt. Mindegy hogy milyen célzattal, majd azt mondod h becsődöltél, de a pénzt azt elteszed.

2015. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget, holnap akkor bemegyek az önkormányzathoz vagy ehhez a hivatalhoz, ott biztosan van valami jogi segély.


Hallottam olyat is h van valami áldozatvédelmi hivatal is. Én ugye itt áldozat vagyok meg a sértett is mert engem vernek át ha nem kapom meg a klánt.

Ott jár valami pénz?


Meg ha már per, akkor mekkora kártérítést kérjek tőlük?


Halljátok akkor már az lenne a legjobb ha nem adnának át semmit mert akkor csak nekem jönne jól az egész, nem?


Jól megszedem magam a Resonance-on! :D :D :D :D :D :D

2015. ápr. 1. 17:37
 7/66 anonim válasza:

Kicsit elképedve nézem a kérdésedet. Én úgy gondolom az én örökösödési jogom előrébb való mint a tied mivel klántag voltam és pár más taggal saját guildet létesítünk.

Mivel ha jogilag nézzük jelenleg is "tulajdonosai" vagyunk a gulidnek tagként, a feloszlás utáni megmaradt javak inkább bennünket illetnek.

2015. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

Rosszul tudod mivel nekem lett ítélve a megszűnt guild amiről a honlapon irtak ezért minden engem illet!!!!


Amint átveszem a klánt takaritani fogok és rendet fogok tenni!!!!

2015. ápr. 1. 19:01
 9/66 anonim válasza:
Kicsit olvasd utána, az mmo játékokban ez a bevett szokás, feloszlás után a megmaradt guildtagok közt oszlik el a guild vagyona. Az hogy a régi vezetés mit határoz nem számít mivel feloszlás esetén a hatalmuk és a jogaik is megszűnnek, mivel lemondanak erről. Innentől minden guildtagnak egyenlő birtoklási joga van. Sajnos a követelésed nem jogos.
2015. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Te meg nem vagy klántag tehát neked nincsen beleszólásod. A klán már az enyém én rendelkezem felette!


De ha nem hiszed akkor majd a biróság fogja eldönteni. Azért csináltam screensotot a honlapról meg még letörlik a hírt!!! :XD :XD :XD :XD

2015. ápr. 1. 19:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!