Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Star Wars Old Republic - klán...

SpilerHUN kérdése:

Star Wars Old Republic - klán öröklési gondok, tippek?

Figyelt kérdés

Szasztok!


Lenne egy kérdésem: játszom a Star Wars The Old Republic mmoval ahol egy klán a mai nappal megszűnt, ezt a hirt ki is írták a honlapjukra és ott az én klánomat jelölték meg h oda jönne át mindenki vagy h a megszűnt klánban én leszek a clanleader és minden az enyém (ott maradt tagok, klánbank tartalma, stb.)


Közben több helyről is hallottam h valóban megszűntek (nem április eleji poén) de mi van akkor ha a régi vezetés nem akarja nekem átadni a vezetést ami ugye járna?


Mivel ki van téve a honlapjukon a hírbe ezért ez írásba van leírva és ez szerződésnek minősül? Mert ha igen akkor ha azt megszegik akkor milyen bűncselekményt követnek el? Csalást?


Jelentsem fel őket?



2015. ápr. 1. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim válasza:
Gyerekek ez szánalom, ha troll vagy azért, ha nem vagy troll akkor meg azért... Jogot meg nem tanultál soha, vagy azt legalább tudnád, hogy örökölni csak természetes személy után lehet... A többiről már nem is mondok semmit.
2015. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

#51: Sajnos nem vicc, a tag tényleg súlyos beteg (nem szemétkedek, ez az igazság). Egyéb munkássága:

[link]

2015. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 Macko1 ***** válasza:

A földön az intelligencia mennyisége állandó...

a népesség növekszik.

Neked már nem sok maradt.

2015. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:

Nem irok többet hagyjatok békén!!!!!!


hol van most a resonancetól valaki, senki sem segit??? :D :D :D :D :D :D

2015. ápr. 7. 09:17
 55/66 Badgio a kemény ***** válasza:
100%

az ügyvédek tanácsára a szemben álló felek nem értekezhetnek

gondolom ezt tartják be

2015. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

Klántag vagy? Van már ügyvédjük? Nekem nincsen rá pénzem, ingyenes meg nem jó. Csak vicceltem nehogy baj legyen belöle szólj már nekik!!!


Halljátok csak vicc volt emberek nehogy megszivassanak!

2015. ápr. 7. 14:33
 57/66 Saavedro ***** válasza:
Kúrwa nagy vicc volt, csak ők nem értik a humort...
2015. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 Badgio a kemény ***** válasza:

a gond, hogy Menőt ismerve ez nem vicc volt hanem ő komolyan gondolja

például se felkiáltójel se smiley nincs a kérdés feltételekor

2015. ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
Nem vettem viccre ezt nagyon át lettem verve!!!! vki resonance tag mondja már meg h akkor most tényleg van ügyvédetek meg ilyenek? mert nem akarok bajt!
2015. ápr. 7. 18:35
 60/66 Githago válasza:

Te nagyon buta vagy Menő!


Áprilisi tréfa volt és nagyon megetted :D


És ami még jobb, jókat derül rajtad a fél internet...


Ügyvéd meg persze, hogy van... pénzzé teszik a klánbank tartalmát és abból 2-3 sztárügyvéd is kijön... De lehet, hogy egy-két ügyvédbojtár ingyen is elvállalná a perüket. Csak, hogy jókat röhögjenek :P

2015. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!