Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Star Wars Old Republic - klán...

SpilerHUN kérdése:

Star Wars Old Republic - klán öröklési gondok, tippek?

Figyelt kérdés

Szasztok!


Lenne egy kérdésem: játszom a Star Wars The Old Republic mmoval ahol egy klán a mai nappal megszűnt, ezt a hirt ki is írták a honlapjukra és ott az én klánomat jelölték meg h oda jönne át mindenki vagy h a megszűnt klánban én leszek a clanleader és minden az enyém (ott maradt tagok, klánbank tartalma, stb.)


Közben több helyről is hallottam h valóban megszűntek (nem április eleji poén) de mi van akkor ha a régi vezetés nem akarja nekem átadni a vezetést ami ugye járna?


Mivel ki van téve a honlapjukon a hírbe ezért ez írásba van leírva és ez szerződésnek minősül? Mert ha igen akkor ha azt megszegik akkor milyen bűncselekményt követnek el? Csalást?


Jelentsem fel őket?



2015. ápr. 1. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:

ez magyarország itt nincsenek jogai az olyan kisembereknek mint én mert a nagy szervezetek, klánok mindent irányitanak és elnyomják az olyanokat akik szólni akarnak!!!!


nem adom fel ha kell kimegyek az EUba is pereskedni hallottam ott is van vmi biróság ami független és mindig jókat itél.

2015. ápr. 3. 11:21
 32/66 Badgio a kemény ***** válasza:

szerintem ha bemész a Parlamentbe hogy keményen dolgozó kisember vagy akit Provokátorok akarnak kisemmizni akkor foglalkoznak veled


addig csak nem ér el a kezük

2015. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:
én már nem bizok itthon semmiben inkább megyek ki az euba az ottani biroságra!
2015. ápr. 3. 11:42
 34/66 Badgio a kemény ***** válasza:
lehet tényleg jobban jársz az Ottawai bírósággal
2015. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:
az a hollandia bíroság vagy az a brüsszeli? mert a tévében szokták emlegetni csak nem ugrik be a neve! :D :D
2015. ápr. 3. 11:49
 36/66 Kento ***** válasza:
Kanadai bíróság az ottawai, de szerintem te a strasbourgi intézményre gondoltál. Sok sikert a perhez! :)
2015. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:

Amerikai bíróság még jobb oda fogok irni odáig csak nem érnek el.


Köszi mindenkinek a helpet innentől megoldom! :XD :XD :XD


Majd irok ha megnyertem a pert meg megfogom nyerni!

2015. ápr. 3. 11:57
 38/66 anonim válasza:
100%

Üdv!


Látom másnak is van ilyen problémája, én már évek óta pereskedek hasonló ügyben. Annyit tudok segíteni, hogy legyél vele tisztában hogy nem a klán vezetői a tulajdonosok, a játék végfelhasználói szerződésében benne van (ajánlom olvasd el figyelmesen), hogy minden játékbeli virtuális dolog, tehát pénz, guild, karakter, stb. a kiadó cég tulajdonában van, azt hiszem ez az esetedben az Electronic Arts vagy a Bioware. Tehát Őket kell perelned.


Remélem tudtam segíteni. :) :) :)

2015. ápr. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
Köszi a helpet jó tudni ezt is, bele fogom irni majd ezt is a feljelentésbe!
2015. ápr. 3. 12:32
 40/66 A kérdező kommentje:
Most mondta a haver h lehet nem is kell pereljek mert elég ha elküldöm az eanak a honlap címét a cikkel és az már bizonyitja h enyém a klán és átadják majd nekem mint a jogos tulajdonosnak. ha mégsem akkor marad a per , be fogom perelni mindkét céget mert kell az ami jogosan jár! :XD :XD
2015. ápr. 3. 12:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!