Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Star Wars Old Republic - klán...

SpilerHUN kérdése:

Star Wars Old Republic - klán öröklési gondok, tippek?

Figyelt kérdés

Szasztok!


Lenne egy kérdésem: játszom a Star Wars The Old Republic mmoval ahol egy klán a mai nappal megszűnt, ezt a hirt ki is írták a honlapjukra és ott az én klánomat jelölték meg h oda jönne át mindenki vagy h a megszűnt klánban én leszek a clanleader és minden az enyém (ott maradt tagok, klánbank tartalma, stb.)


Közben több helyről is hallottam h valóban megszűntek (nem április eleji poén) de mi van akkor ha a régi vezetés nem akarja nekem átadni a vezetést ami ugye járna?


Mivel ki van téve a honlapjukon a hírbe ezért ez írásba van leírva és ez szerződésnek minősül? Mert ha igen akkor ha azt megszegik akkor milyen bűncselekményt követnek el? Csalást?


Jelentsem fel őket?



2015. ápr. 1. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim válasza:
Te nagyon buta... :D még mindig nem esett le a tréfa... omg, te sötétebb vagy, mint az éjszaka. :D
2015. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
Melyik sötétebb, a troll vagy akik etetik?
2015. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim válasza:
100%

Kedves SpilerHUN!

Előre is szeretnék elnézést kérni tőled azok nevében, akik sértegetnek, és kinevetnek téged. Ezek a reakciók helytelenek, és szeretném leszögezni, hogy nem akarlak megbántani, nagyon bízok benne hogy elhiszed, mert fontos dolgot szeretnék tanácsolni, ami nagyon pozitív hatással lehet az életedre:

Figyelemmel kísértem ezt a történetet, és azt is, ami még az elmúlt években zajlott így klános fronton. A frostshock.eu nevü honlapon olvastam végig a leveleket, amit a Resonance nevű klánnak címezve írtál. Ezek ismeretében szeretném felhívni a figyelmedet arra, hogy ugyan pontos diagnózist nem álítanék, de egyértelműen látszik, hogy kezdesz elszakadni a valóságtól, vagy bizonyos szinten már lehet évek óta így vagy. Ez a mentális állapot NAGYON SOK veszélyt foglal magában!!! Mégegyszer szeretném leírni, hogy maximális tisztelettel, és jószándékkal írom amit írok: A saját, és a környezeted biztonsága, illetve a saját jövőd érdekében KÉRLEK próbáld meg felvenni a kapcsolatot egy pszichológussal, vagy pszichiáterrel. Hogyha nem tudod merre indulj el, próbáld a közvetlen környezeted (szülők, rokonok) segítségét kérni, hogy minnél elöbb eljuthass egy szakemberhez. Hogyha nincsen nagy bizalmad az orvosok felé, akkor is érdemes volna adnod egy egyszeri lehetőséget egy ingyenes szakembernek. Hogyha idáig sikerül eljutnod, az már fél siker! Nagyon sok potenciális eljárás van, aminek segítségével tényleges javulást érhetnél el. Nem kell félned, mert semmilyen radikális dolog sem fog történni, pláne nem az első alkamaknál. Arra ügyelj, hogy már az első beszélgetésnél mindenképpen próbálj meg elmesélni minnél többet az internetes tevékenységeiddel kapcsolatban (klánok, játékok, vagy akármilyen online vonatkozásban).

Jóindulattal, és bizakodással remélem hogy megfogadod a tanácsomat!

2015. ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim válasza:

Hartigan, nem fogja megfogadni. Cuki vagy, hogy szeretnéd eme sérült párát a helyes útra terelni, a gond csak az, hogy egy korábbi levélben ő maga vallotta be, járt pszichológushoz, gyógyszert is kapott, de leállt vele. Anyagi gondok és a "szerintem nem jó, nekem nem tetszik" hozzáállás miatt.

Ha neki így jó, így tud (őszerinte) egészséges, teljes életet élni, ám legyen. Kik vagyunk mi, hogy ellentmondunk neki?

2015. ápr. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
Jogot tanultál? Meddig, két hétig? Mert egyetlen mondatot nem bírsz leírni helyesírási hiba nélkül.
2015. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:

Halljátok jártam dokihoz és tudom magamról h játékfüggö vagyok mert van olyan h napi 10-12 órát is játszok de van saját klánom (nem ez a mostani amit örököltem hanem van egy másik) ahol szeretnek és tisztelnek.

tudom h a játék is olyan mint az alkohólizmus függö lehet töle az ember.


szoktam beszélni rendszeresen pszichologussal ö ad nekem tanácsokat és most már sokkal jobban vagyok. nem azért inditok pert mert bolond vok hanem mert azt mondták h ez nem áprilisi poén és amikor kiderült h az akkor ez megalázó volt és emiatt teszem azt amit csinálok.


beszéltem erröl is dokival ő azt mondta h ez is a mmorpg függöségem miatt van de már 13 éves korom óta játszok nem értem mért csak most jött ez elö.


irtam már több kérdést is a ilyen orvosi honlapokra (tudok linkelni ilyen leveleket amire normális választ kaptam) és tudom h a resonanceal is csúnya dolgokat müveltem mert az ottani vezetök mindig normálisak voltak velem nem tudok rájuk rosszatt mondani és amikor tag voltam ott éreztem magamat a legjobban és ott nem jött elö ez a függöség. azóta meg ki lettem rúgva onnan mert olyan dolgokat tettem ilyen való életbeli dolgokat ellenük amit már megbántam de utána ök megbocsátottak nekem és pár vezetövel a mai napig szoktam beszélni és még ezek ellenére is normálisak velem. nagyon sok klánban voltam azóta de egyik sem jött be ezért csináltam sajátot ahol én vagyok a vezetö és itt sikeresek vok csak kevesen vagyunk és ezért akartam a resonancet megszerezni mert akkor megint egy jó helyen lennék de tudom h megint hülyeséget csináltam.


nem fogok perelni meg ilyenek mert pénzem sincsen rá és nem tudok angolul sem h megirjak egy ilyen beadványt csak dühös voltam rájuk meg mindenkire és ezért akartam perelni.


de jogot tanultam mert biztonsági őr vok és ott tanítottak ilyet is tisztában vagyok mindennel. A helyesírásom meg nem jó de ezért meg nem kell bántani nekem nem volt esélyem jó sulikba járni most járok csak esti suliba és készülök az érettségire.

2015. ápr. 4. 11:32
 47/66 Sofor válasza:

Mielőtt valaki megsajnálná, pár perce ezt a levelet küldte:


"Resonacne bácsik! :D :D : D :D :D :D



halljátok elég sokan basztattak a gyakorikérdésekes dolog után de halljátok az én kérdésem lett a legnépszerűb de most be kell fejezem mert a klánomat kell épiteni és túl sokan néznek bolondak.


teccet nektek a kis szövegem olyan szép lett h már majdnem sirtam a végén!!!! :XD :XD :XD :XD :XD :XD :XD :XD


most pedig már ti vagytok a gonosz resonance amiért egy beteg ember bántotok!!! :XD :XD :XD :D :D nem fog hozzátok új tag menni mert egy bolond emberen nevettek de az én klánomba igen mert jó fej vok!!!!


én nyertem és nekem ennyi most elég!!!!!!! várom a kért kreditet!!!! :D :D :D "

2015. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

Téged korábban sem szerettelek Soför bácsi de most már utállak!!!!!


Ezt a levelet kár volt kitenni mert igy már biztos a per mert igy már a személyiségi jogaimat támadtad meg mert ez a levél nem volt nyilvános!!!!!


én most befejeztem ezt itt majd a biróságon folytatjuk és a végén minden az enyém lesz!!!! :D :D :D

2015. ápr. 4. 16:36
 49/66 Baarsony válasza:
Szánalmas...
2015. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim válasza:

Hol tanultál te jogot ? A gálvölgyi showban ? :D

[link]

2015. ápr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!