Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptopra jogtiszta Windows 7?

Laptopra jogtiszta Windows 7?

Figyelt kérdés

Üdv.


Van egy használt laptop Vista coa matrica rajta van. Számla a laptopról megvan. Ha erre szeretnék egy jogtiszta win 7 feltelepíteni egy új HDD beszerelése után, mi a teendő, hogy tudom megoldani?


2015. máj. 4. 08:32
 1/3 P.O.C. ***** válasza:
100%

Megveszed a Windows 7 -et és feltelepíted.


Korlátozott ideig volt lehetőség ingyen áttérni Vista -ról 7 -re, ha regisztráltál a laptopgyártód oldalán, de ennek vége. Bár az se volt teljes ingyen, mert a szállítást, és a lemez árát a felhasznál.


Van valami Upgrade lemez is olcsóbban, ha minden igaz, de én ilyennel még nem találkoztam.

2015. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha felsőoktatásban tanulsz, akkor ingyen megkapod. Ha nem, akkor ki kell fizetni.
2015. máj. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Akkor veszek bárhol win 7 pro-t rátelepítem ráragasztom a matricát, elrakom a számlát és gondolom más dolgom nincs vele?
2015. máj. 4. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!