Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha letöltök uTorrentról az...

Ha letöltök uTorrentról az illegális?

Figyelt kérdés
Tehát letöltöttem a GTA: San Andreast, a FNAF 1/2/3-at. Eddig nem csináltam, csak ki akartam ezeket próbálni. a GTA-t már letöröltem, mert nem tetszett, a FNAF még megvan. Ez illegális? Semmit sem töltöttem fel.. Ha rosszul mondanám, valaki elmagyarázná hogy működik ez a "uTorrent lesszedem" dolog? Semmilyen rendőrségi dolgot nem von maga után? A Válaszíróknak előre is Köszönöm. Kérlek, vegyétek komolyan ezt a kérdést.

2015. máj. 15. 21:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

A kiskapuk révén ha Magyarországon letöltöd, de nem töltöd vissza, az nem illegális. De!


Te megszerzed ingyen azt, amiért, ha nem lennének a letöltési lehetőségek, fizetned kellene. Így, hiába van a kiskapu, morálisan nézve lopsz. Ezen nicns mti szépíteni.

2015. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Igen, vonhat, ha nem kapcsolod ki, hogy töltsön vissza.


Az esélye mondjuk meglehetősen kicsi.

2015. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudtam. Akkor válaszoljatok már pár kérdésemre:

Ha letöltök valamit, és pl: játszok vele, akkor jöhet a rendőrség vagy bármi?

Vagy ha letöltöttem, használtam 30 percig, majd letöröltem mert .... abból lesz valami?

2015. máj. 15. 21:50
 14/27 anonim ***** válasza:

hacsak valaki fel nem nyom, nincs baj...egy szep vilagban mindenki ertekelne anyagilag mas szellemi tulajdonat(megha az egy millioszor masolt vacak,lasd amerikai mocsok,celebek es tarsaik stb..)

de sajna a mi vilagunk nem ilyen .......

2015. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
"ha valaki fel nem nyom" Ezt hogy érted?
2015. máj. 15. 21:51
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha kikapcsolod a feltöltést akkor elutasít a többi kliens és letölteni sem tudsz.

Aki letölt az tisztában van azzal hogy mit csinál és milyen következményei lehetnek, moralizálás nélkül. Nyilván aki torrentezik azt nem fogja érdekelni, ezért ne suggaljatok olyat neki hogy kapcsolja ki a seedelést és akkor biztonságban lesz. Technikailag elvágja magát az egésztől, csak kitiltatja magát vagy nem érti miért nem működik.


Nem fog semmi történni, van egy elvi kockázat ami a gyakorlatban nem jelentkezik. Ha lenne bármilyen reális veszélye a torrentezésnek, nem lenne 600-700 ezer felhasználója a nagy oldalnak sem, és az egész rendszer el lenne felejtve.

2015. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
barkit barmikor barmiert fel lehet jelenteni, ha nevvel teszik azilletekes kozeg hivatalbol intezkedik ...ez a dolga
2015. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Látom mindenki máshogy tudja :D De azért a kedves válaszíróknak Nagyon Nagyon Szépen Köszönöm a Válaszokat, és legyen szép Éjszakátok!
2015. máj. 15. 21:56
 19/27 anonim ***** válasza:
hasznalj seedservert,onnan szedd le a cuccot ftpvel, nem tudjak rad bizonyitani a seedet ,mert nincs meg a kerdeses allomany a gepeden, hasznalj tor klienst a seedserver kommukaciohoz , nem tudjak kovetni a kapcsolatot ,csak trojai vagy hasonlo okossagokkal ,ahhoz viszont mar fel kell torjek a geped
2015. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

Nem, mindenki ugyanúgy tudja.

letöltesz->morálisan illegális, de még nem büntetik

nem tudsz úgy letölteni, hogy ne töltsél fel->megosztod->büntetendő


Ennyi. Ha szopatni akar a rendszer, úgyis megtalálja a maga módját. De ne stresszelj 14 évesen azon, hogy mikor jönnek a fakabátok, tanulj, majd dolgozz, hogy ne kelljen letöltened illegálisan, meg tudd venni eredetiben.

2015. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!