Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha a Windows 7 frissült...

Ha a Windows 7 frissült 10-re, hogyan tudom majd újratelepíteni a 10-et?

Figyelt kérdés
Légyszi valaki érthetően magyarázza el.
2015. aug. 3. 13:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
leszedsz a thepiratebayről egy win 10 telepítőt vagy megvárod míg fentlesz n coren és onnan leszeded.
2015. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
win10 et amúgy az is használhat akinek nem kapott dx12 támogatást a kártyája? vagy ez csak a játékokra terjed majd ki?
2015. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
már mint szoftveresen nem kapott dx12
2015. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Molyolo ***** válasza:
Nyugodtan felrakhatod majd csak ne most hacsak nem égető.Mert ha végig nézel a kérdéseknél mindenkinek van minden baja.Én majd év végén esetleg tavasszal rakom fel amikor már jött rá egy nagyobb javító csomag.
2015. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hónapok óta érdekes módon semmi problémám nem volt vele, de biztos csak mert varázsló vagyok.


Amúgy Microsoft oldaláról bármikor letölthető hozzá az iso, azt majd lehet aktiválnia termékkódoddal.

2015. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Molyolo ***** válasza:
Vak tyúk is talál szemet.
2015. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Regisztráltam a MS oldalára. Tegnap frissült a Windows 7, semmi probléma nincs vele.

Ha újra kell telepíteni, mit csináljak? Lépjek be a MS oldalára, és onnan újra tudom telepíteni?

Mi az a .iso? Hol találom pontosan?

Légyszi segítsetek, nem nagyon értek hozzá :(

2015. aug. 3. 14:16
 8/11 SylwerStone ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de ha nem tudod mi az az iso, stb... Akkor jobb lenne, ha olyanra bíznád a géped újratelepítését aki ért is hozzá.

Amúgy az iso egy cd/dvd képfájl.

2015. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nem tudok senkit aki ebben segítene majd :(
2015. aug. 3. 15:37
 10/11 anonim ***** válasza:
2015. aug. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!