Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lett ilyen iszonyatosan...

Miért lett ilyen iszonyatosan lassú a Windows 10?

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogy kipróbálom a Win10-et így el is kezdtem frissíteni, de valami borzaztó lassú lett szinte elsem indul.

Nincs egy mai gépen de olyan réginek sem mondanám, a Win 8.1 pillanatok alatt betöltött. Itt elve sokáig tölt de miután beírom a jelszavamat csak, egy fekete képernyő jön be max az egeret látom, és ennyi. Hosszas várakozás után egyszer majd bejön az asztal de egy örökké valóság kivárni.

Mi lehet a baj?



2015. okt. 16. 13:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A frissített Windows 10-el nagyon sok a probléma, így frissítés után érdemes egy teljes újratelepítést is végezni.
2015. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

Telepitsd fel rendesen,utana mint annyi embernek,nem lesz lassu.


Korulneznel olvashattnad mennyi problemaval jarhat ha valaki elozo rendszerre ra frissiti.

2015. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen igazuk van! Én is tiszta telepítéssel tettem fel! teljesen tökéletes lett!
2015. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És a tisztát letudom tölteni úgy hogy eredeti legyen, és ne kelljen bajlódni a KMS aktiválással mint a 8.1 esetében?
2015. okt. 16. 14:11
 5/15 anonim ***** válasza:

Úgy nem de nem kell már sokat sz@rakodni mint régen.

1 katintás és kész is az aktiválás.


És amúgy tiszta win 10 et kell feltenni ez a frissítés nem a legjobb ötlet volt.

2015. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]


Aktiválás utána kérdéses.

2015. okt. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehet magától be fog aktiválódni,akkor ott a dirtywindowson vagy ncore fórumba (ha fent vagy) a kmspico.Csak feltelepíted,ennyi.Nem kell bajlódni vele,1-2 másodperces művelet:) Ha van vírusirtód bele rakod a mappáját a kivételekbe.
2015. okt. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha eredeti Windows 7-ről, vagy Windows 8/8.1-ről frissítettél, akkor nem lesz semmi gondod az aktiválással. Automatikusan fog megtörténni, és természetesen továbbra is jogtiszta marad a rendszered.

Itt egy cikk erről: [link]

2015. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Kiegészíteném válaszomat azzal, hogy mindenképp olyan Windows képfájlt szedj le a netről, ami megegyezik a frissített Windows verzióval.

Tehát ha a frissítés Windows 10 Home 32 bit rendszerre történt, akkor még véletlenül se Windows 10 Pro 64 bites telepítőt töltsél le.

2015. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én most egy 8.1 64 bitre frissítettem, rá egy Core i5 procim van 6GB RAM, és ezzel eddig a 8.1 viszonylag pörgött, szinten nem is láttam a betöltő képet.

Most viszont megnéztem majd 10 perc mire bejön az asztal.

De maga az egész rendszer nem is megy valami jól mintha csak egy fél rendszer töltődne be.

Akkor megpróbálom tisztán mert önmagába jó rendszer, de így rá frissítve katasztrófa lett.

2015. okt. 16. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!