Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lett ilyen iszonyatosan...

Miért lett ilyen iszonyatosan lassú a Windows 10?

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogy kipróbálom a Win10-et így el is kezdtem frissíteni, de valami borzaztó lassú lett szinte elsem indul.

Nincs egy mai gépen de olyan réginek sem mondanám, a Win 8.1 pillanatok alatt betöltött. Itt elve sokáig tölt de miután beírom a jelszavamat csak, egy fekete képernyő jön be max az egeret látom, és ennyi. Hosszas várakozás után egyszer majd bejön az asztal de egy örökké valóság kivárni.

Mi lehet a baj?



2015. okt. 16. 13:32
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De ha legyalulom az egész vinyót nullára, tiszta telepítésnél úgye akkor honnan fogja tudni hogy én honnan frissítettem?
2015. okt. 16. 22:34
 12/15 anonim ***** válasza:

ha aktiválta magát frissítés után,akkor semmi gond,a microsoftnál mint aláírás szerepel a géped paramétere.

első net csatlakozáskor automatikusan aktiválja magát.

2015. okt. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Amugy csoda történt egyszerűen magától helyrezökkent a rendszer, most már ugyan úgy megy mint a 8.1, nem tudom mi volt ez a 2 napi szarakodás. Most már pillanatok alatt betölt a rendszer és megy is szépen pedig semmit nem csináltam vele.
2015. okt. 18. 17:25
 14/15 anonim ***** válasza:

Nálam is így volt kb 2 napig,bár nem mondom,hogy olyan lassú volt,mert nem,de még gyorsabb lett pár nap után."Be járódott"

Viszont tiszta telepítés így úgy is javasolt,mert bármikor bukkanhat fel probléma.

2015. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehetséges valami frissítést telepített.


De igen újra telepíthetnéd mert tényleg rengeteg hiba felmerül így.

2015. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!