Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 problémák?

Windows 10 problémák?

Figyelt kérdés

Windows 7 ről frissítettem widnows 10 re úgy ahogy az meg van írva. De van egy nagy hiba. Hogy a gép időnként el sötétíti a monitor képét és csak az újra indítás segít de hang van. Tehát nem fagy le vagy valami ilyesmi van mikor 10 percenként van hogy 2 óránként jön ez elő. Azt olvastam hogy az energia gazdálkodást be lehet ere állítani hogy ne legyen ilyen gond meg is tettem hogy soha ne kapcsolja ki a képernyőt de még is van ez a problémám. Azt mondják ha rendesen rendszert rakok akkor az jobb lesz ? Ha nem frissítek hanem vd ről fel nyomom és ha kéri a termék azonosítót akkor a windwos 7 termék azonosítót meg adom és jó is ? Ha kell a gépem: Cpu intel core 2 qvad q8300

4gbddr2 ram gtx460 vga meg 550 gb vinyó. Nyáron gépet cserélek majd persze.



#kép #gép #sötétvan
2016. jan. 18. 21:34
 1/2 Hulioboy ***** válasza:
Elsőként a videókártya drivert próbáld újra telepíteni a gyártói oldalról szedd le hozzá. futtass le egy ram tesztet ilyesmi lesz a baj
2016. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2016. jan. 19. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!