Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hangfelvevő programot keresek...

Samusaran kérdése:

Hangfelvevő programot keresek számítógépre, amivel egyszerűen, jó minőségben lehet wav vagy akár mp3 formátumban rögzíteni. Tudnátok ajánlani egy megbízható progit? (Nem baj, ha fizetős. )

Figyelt kérdés
Eddig i-soundot használtam, de az új operációs rendszerrel képtelen vagyok azt működésre bírni. Hasonlóan felhasználó barát, jól működő progit keresek. Főleg zenéket szoktam vele felvenni, ezért fontos, hogy jó minőségben tudjak vele rögzíteni.

2016. dec. 8. 16:02
1 2
 11/15 DjImipapa ***** válasza:
Nos. Nálam xp volt az utolsó, ahol sikerült normálisan felvenni vele. Azóta a felvételi beállítást akárhogy variálom, csak a microfont hajlandó úgy ahogy elfogadni! Bármi másnál igen alacsonyan és torzan mutatkozik a jelszint. Sem alaplapi, sem más hangkimenettel nem barátok.
2016. dec. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez bizony kőkemény user error...
2016. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 DjImipapa ***** válasza:
Lehet hogy igazad van, de biztos hogy nincs! Boldogulok eléggé, elő tudok állítani filmet is, vagy akár zenét a gépen... midi billentyűzettel. Csak ezzel az egy fránya programmal nem megy. És nem ma kezdtem a szakmát, hidd el, de csak nekem!!!:)
2016. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Zenét hangszerrel "készítenek", kimenetet pedig nem rögzítünk, csak bemenetet.
2016. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 DjImipapa ***** válasza:
Was...izéke, ne okoskodjál, mert pofon lesz a vége......:)
2016. dec. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!