Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem megy az office Linux mint...

Nem megy az office Linux mint alatt. Miért nem?

Figyelt kérdés
Linux mint 17.3 KDE-t használok és azzal szembesültem,hogy a libre office nem működik....amint megnyitom akár simán,akár fájlmegnyitásnál...kijelentkeztet a rendszerből aztán magától vissza be is jelentkezik de az office minden változata leáll. Próbálkoztam egy teljes eltávolítással majd újratelepítéssel(terminálban)...de ezek után sem megy.Valakinek van valami ötlete? Halkan jegyezném meg,hogy kezdő linuxos vagyok,de már pár verzió utána is tudom,hogy még office nélkül is veri a winfost.Köszi élőre is a válaszokat.

2017. febr. 8. 13:58
 1/7 fersk ***** válasza:
22%

"hogy még office nélkül is veri a winfost."

Ezt írd a gémereknek... :) A porszívó meg jobb a hajszárítónál...

2017. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj OpenOffice-t telepíteni Libre helyett.
2017. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kovpet ***** válasza:
indítsd terminálból és nézd meg, hogy mit ír ki
2017. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Terminálhoz még annyit, hogy ha azonnal kiléptet, és nem látsz semmit, akkor nézd végig a tty-ket, hogy ott maradt-e valami.


Ha nem, keress log fájlt /var/log alatt.


Ha az sincs, írasd fájlba a kimenetet. Terminálan "parancs > ~/log.txt". Utána a bejelentkezés után nézz bele a fájlba, ott lesz a kimenet benne.

2017. febr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"have you tried turning it off and back on?" alapon én először letörölném,és telepíteném újra.meglepően sokszor működött már linuxokon is :D
2017. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alain Delon ***** válasza:
Fájlkeresővel keress rá arra, hogy *office* (így, csillagokkal), és minden ilyen nevű fájlt, mappát törölj, és telepítsd újra. Bár én még ilyenről nem hallottam, hogy office rendszerszintű problémát okozzon. Bár Mintet sem használtam még. Megvagyok a jó öreg SUSE-val.
2017. febr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
A ~/.config/libreoffice könyvtárat töröld első körben, lehet, hogy a beállításokban van a hiba.
2017. febr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!