Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hp Laptop grafika probléma?

Hp Laptop grafika probléma?

Figyelt kérdés
Hp Pavilion dv6 2-videó kártyás a Inter r HD graphics azt fel ismeri de az amd set nem peig az ezközkezelőbe irja a AMd mobility Radeon HD 5000 de hiába irja arró észre veszem hogy valami nem jó hogy amiket jácotam azok nem menek mit lehet-ne tenni má amd.com ró huúztam anyi drivert és nem múködik.Micsináljak?

2017. febr. 27. 21:43
 1/8 Dongaben ***** válasza:
Az "Édes anyanyelvünk" című tankönyvet javaslom...
2017. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínüleg, haldoklik benne a dedikált kártya! Pontosabban a forrasztása lehet kontaktos,/(vagy a gpu chip-je szart be) amit szervízben tudsz csináltatni! Hogy ez árban mennyi, azt nem tudom, ilyent én még nem csináltattam, de ez is valszeg szervize válogatja!
2017. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Viszont az rosz hir ám de má a nevit pontosan meg tanáltam


ATI Mobility Radeon HD 5470 hp meg még van olyan is hogy 5450 ezel nem túdok semit kezdeni :(

2017. febr. 27. 23:20
 4/8 anonim ***** válasza:
ha haldoklana akkor másképpen jelentkezne a dolog. Driver tehát nem települ fel ?
2017. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen nem telepulfel mert jelezni jelez és feltelepitetem egy programot ami ki mutasa mien videókártyám van és ki mutata a intel hd viditkárit meg a amd set is akkor gondlom nem haldoklik csak nem túdom miért nem ismeri fel.
2017. febr. 28. 23:36
 6/8 A kérdező kommentje:
mert nekem ment csak újra lett telepitve és adriverek amik voltak hozá usb volt de az má nincs meg most mg csak a intel vidit ismerifel a másikat nem amivel játékokat szoktam jácani.volt olyan driver amit felrakot de aztan ki irt valami hibát (hiányzik valami) valami iesmi
2017. febr. 28. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg azt próbáltad már, hogy először az intelét rakod fel? Nekem volt már olyan, hogy addig nem engedte a dedikált kártyáét felrakni amíg az intelé nem volt ott!
2017. márc. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát de az intel fel van ismerve az múködik csak.A másikal meg bármit kezdek semmi.
2017. márc. 1. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!