Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft probléma! Eltűnt az...

Minecraft probléma! Eltűnt az egyik mentésem, és nem tudom hogy kell ezt visszahozni!?

Figyelt kérdés

Szóval.

Van egy pályám, már megtaláltam a saves mappában, kiraktam az asztalra. Van még 4 modom, amit szintén kiszedtem. Most az asztalon vannak. Hogy érhetném el, hogy a modokkal együtt újra fusson?


Verzióm: 1.8.9, tört minecraft



2017. júl. 24. 19:57
 1/4 adventurer111 ***** válasza:
? Csak újra berakod a saves mappába és a modokat a mods mappába és elindítod vagy megnézed a pálya seedjét és a modokkal újragenerálod
2017. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem érzékeli, hogy ott van a mappában
2017. júl. 25. 13:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt úgy nevezik hogy szívás
2017. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy az AppData > Roaming > .minecraft > saves mappában van-e egy másik mappa, a mentésed nevével, és hogy ezen a mappán belül megtalálhatóak-e ezek a fájlok: level.dat, level.dat_old, és vannak-e még más mappák is, mint pl.: playerdata, vagy hasonlóak. (!) Nem tudom pontosan az 1.8.9 fájljait, de level.dat-nak mindig kell lennie! (!)


Egyszóval ellenőrizd, hogy helyesen van-e bámásolva a mentés.


Ha jól vannak bemásolva, úgy ahogy írtam, akkor nézd meg Universal Minecraft Editor-ral a level.dat fájlát, hogy jó e. Ha sikerül megnyitni, nem ír ki hibát akkor a mentéssel nincs gond.


Továbba ellenőrizd a mentés verzióját.


Ha ezek mind nem segítettek, akkor kérlek küldd el a mentésedet nekem: kerekesm727@gmail.com . Megvizsgálom, hogy mi a gond. És ha a level.dat fájlla megvan, akkor vissza tudom hozni a világot teljes egészében bármelyik Minecraft verzióba. Kérlek az email Tárgya ez legyen - GyakoriK - Világ Hiba .

2017. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!