Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az SQL-t megtudom tanulni...

Az SQL-t megtudom tanulni egyedül?

Figyelt kérdés
Az a szitu, hogy nagyon jól jönne nekem az álláskeresésénél, ha legalább az alapokat tudnám..... Viszont fogalmam sincs hogy kezdjek neki, igen ott van a Wikipédia de azon kívül tudna még valaki segíteni, hogy milyen helyek ahol megtudom tanulni/gyakorolni vagy mit kellene letöltenem esetleg?
2017. júl. 25. 22:59
 1/5 anonim válasza:

Telepíts a gépedre webszervert és mySqlAdmint.

Tanulásra nem a WIkipédiát ajánlom, hanem kezdőként ezt: [link]

Ha már profibb vagy, akkor ezt: [link]

2017. júl. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyértelműen igen. Kérdés inkább, elfogadják-e csak tudást. Anyámat egyszer nem hallgatták meg, mert nem.volt angolról papírja. Ami nem csoda, hisz amerikában nőtt fel. (Picit jobban tud angolul, mint magyarul.)
2017. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hú nagyon köszönöm a válaszokat! :)

Hát sajnos a szakunkon nem tanították, úgyhogy már csak azt tudom mondani, hogy autodidakta módon foglalkoztam vele...(Amit meg is teszek)

2017. júl. 25. 23:15
 4/5 anonim válasza:

Viszont egy igen fontos dolog. Nem elég csak az sql parancsokat megtanulni, hanem adatbázistervezést is tanulj, de ezt mindneképpen nézd át: [link]


Még az #1. voltam.

2017. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Á értem. :D

Nem fogok unatkozni, de látom ez maga az adatbázis.... ezzel kezdtem volna csak wikipédián.

2017. júl. 25. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!