Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Movie Maker-t hogy lehet ki...

Movie Maker-t hogy lehet ki másolni a Windows 8.1-ből az indítófájlt hogy Windows 10-n is elinduljon?

Figyelt kérdés

Vagy más Windows-ból.


Úgy értem hogy nektek fent van a Windows 10 Pró és ki másoljátok ami Pro-ba alapból benne van és elkülditek nekem Windows Home-ra, és én feltelepítem és elindul nekem is. Ez meglehet csinálni?


Sajnos a Microsoft megszüntette a Movie Maker-t támogatását és le is törölte az oldaláról.

Én sajnos kamu vírusosat töltöttem le, sajnos neten már csak vírusos kémprogramos maker van, hamarosan újba rakom a windowst akkor már nem akarok vírusos programokat feltelepíteni, ezért lenne jó nekem eredeti maker.

Felraktam a kamu makert pénzt akar levenni tőlem a kémprogramos maker, ezután meg jelent ez a hír [link]


[link]



2017. dec. 9. 10:08
 1/10 DjImipapa ***** válasza:

Nyilvánvalóan nem csak vírusos van.... nem jó helyen kerested!:)

Amúgy telepített programot hiába másolgatsz, nem valószínű, hogy jó lesz.

saját telepítős eltett változat: [link]

2017. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A Microsoft oldaláról töltötted le?
2017. dec. 9. 11:00
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem indul el, ezeket írja ki [link]

[link]

2017. dec. 9. 11:39
 4/10 A kérdező kommentje:

Inkább használom ezeket:

Nero 7 Vision

Avidemux

2017. dec. 9. 13:18
 5/10 tabaki ***** válasza:

„Felraktam a kamu makert..., ezután meg jelent ez a hír”


Igazad van, mi tényleg jóval előbb tisztáztuk, hogy nem szabad telepíteni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


És mi a tapasztalatod a mostani videószerkesztő appal? Linuxban nem tudom kipróbálni, de mindenkinek hasznos volna, ha elmesélnéd, miért nem voltál vele megelégedve:

[link]

2017. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

És mi a tapasztalatod a mostani videószerkesztő appal? Linuxban nem tudom kipróbálni, de mindenkinek hasznos volna, ha elmesélnéd, miért nem voltál vele megelégedve, Nem akart működni nekem, még 1 db videót se tudtam be rakni a szerkesztőbe, nagyon rosszak ezek a áruházas szerkesztőt, volt olyan is amiben volt reklám, egyből töröltem őket a b...ba.


Most egy ingyenest használok Avidemux, és sokkal jobb mint a régi maker, nem kell két helyre kattintani hogy elérjem a videó vágást, egy helyen minden több formátumba lehet menteni, konvertálni is lehet vele, és nagyon gyors.

2017. dec. 9. 19:07
 7/10 tabaki ***** válasza:

Köszönöm, már csak azért is, mert volt már rá példa, hogy óvatosan, de másnak is javasoltam, hogy próbálja ki. Ezentúl beszüntetem ez a kártékony tevékenységemet.

Te viszont kísérletezzél az első linkemen a #8 kolléga listájában felsorolt többi szoftverekkel is. Nem mondom, szimplább szerkesztésekre az Avidemux is kiváló kis progi, de ha elszánod magad némi tanulásra, meg fogsz lepődni, hogy mire képes még az ingyenes videószerkesztőkből is egy jobb darab.

2017. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem jók ezek is Nero 7 Vision Avidemux, csak ritkán szokok videót vágni.


Lehet valami kémprogramok vírusosok is vannak az áruház appokban. Mindegy úgy is hamarosan újba rakom a Windows-t, legalább meg szabadulok a sók szeméttől.

2017. dec. 9. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


A movie Make e-szerint már hivatalosan megszünt

2017. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!