Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a gond a steam-mel?

DariusMorbi kérdése:

Mi a gond a steam-mel?

Figyelt kérdés
Van egy-két játékom steam-en amivel napi szinten játszom. Az elmúlt napokban olyat talált ki a steam, hogy eltűnteti a játékokat a könyvtárból és ha parancsikonról próbálom elindítani akkor le akarja töltetni velem. Mindkét játék egészében ott van a steam mappájában a többi között, de valahogy ez nem izgataja steam-et.

2017. dec. 21. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Katt a telepítésre, de ne aggódj nem fog telepíteni semmit mivel rájön hogy fel van rakva ezért csak le csekkolja hogy minden megvane.
2017. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi!
2017. dec. 22. 11:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Elkezdte megkeresni a létező fájlokat aztán lefoglalta a lemezterületet hogy le tudja tölteni...
2017. dec. 26. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt a letöltési helyet add meg neki ahova jelenleg fel van rakva a játék
2017. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy meghajtón van a steam és az összes letöltött játékom is. Ahhoz a mappához van irányítva a letöltés ahol vannak a játékok is.
2017. dec. 26. 18:22
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes amúgy, mert múltkor ahogy letöltette velem(megint) a játékokat 3-4 napig működnek aztán megint le akarja töltetni.
2017. dec. 26. 18:23
 7/7 A kérdező kommentje:
A mai nap is sikeresen töltöm le a játékokat. Viszont két dologra jöttem rá. Amíg megkeresi a létező fájlokat addig le is törli azokat, és ahogy észrevettem a játékok nagy részénél csak az x64-es launcher tűnik el. Azt nem tudom hogy mi miatt de feltételezem, hogy emiatt nem tud elindulni/ tölti le az egész játékot megint.
2017. dec. 30. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!