Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7,8.1 jól kezelik az...

Windows 7,8.1 jól kezelik az SSD-t?

Figyelt kérdés

Azt halottam és olvastam, hogy a Windows 7 nem tudja úgy kezelni az SSD-t mint a Win10, és emiatt rövidül az élettartama.

De azt tudom a Windows XP egyáltalán nem kezeli.


Szerintetek kell beállítani a win7, 8.1-n valamit ha SSD-m van?


Mert nagyon elegem van már a Win10 frissítéseiből, minden héten gond van.


Videók:

[link]

[link]


Nézzétek meg a videókat mert monda az csávó hogy a programozók mit tudnak a win10-ről, amit ti nem is tudtok.

Ezért akarok váltani.



2018. aug. 18. 19:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
48%

Programozó vagyok, és dolgokat tudok a 10-ről. Például támogatja az uwp alapú Store alkalmazásokat :P

Nem szeretem az "összeesküvés-elméleteket", nem fogják a veséd eladni, ha 10-et használsz. A 7-re nem fognak már sokáig biztonsági frissítéseket kiadni, így a vírusoktól jobban félnék a helyedben, mint a 10 állítólagos kémkedésétől. A 8.1 úgy tudom tudja az SSD-t teljes körűen kezelni, a 7 talán esetleg SP után, de nem mernék rá megesküdni.

2018. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok: belenéztem a videóba. Már bánom azt a másfél percet is. Ennyi sületlenséget honnan szed? Hogy sebezhetőbb? Hát ha nem frissítik, talán tényleg...

Hiszen erre vannak a nem-funkció firssítések.

Amúgy őszintén megmondva a 7-re is minden héten azt hiszem kedden adtak ki frissítést. Amúgy meg le lehet 35 napra szüneteltetni, ha lejár, telepítesz mindent, és megint leállítod 35 napra. Nem felel meg?

2018. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel a Store, nem is használom.

Tiszta rossz a új Skype is. Nagyon tele van vele a tö..m, sose lehet hiba nélkül lenni, múlt héten frissítés után sok kék halálom volt a win10-től és ez miatt a HDD-m teljesítménye 99% lett, de szerencsére már újra 100% lett.

Nem tudod mit éltem át mennyit szenvedtem, és milyen ideges voltam hogy ez miatt kicsit lassan indult el a gép. Szerencsére HDD megjavult magától, de a tálcán a programok 10 percenként újratöltenek. Sose volt még kék halálom, csak a Win10-n. És erős gépem van 4 éves.

Sok embernek gondja van vele, itt gyakorin is. Azért mert nem ér semmit. Mindjárt fel teszem az XP mert már ku...ra ideges vagyok. És le t..om a frissítéseket, több kárt csinálnak mit hasznot. Ha nem kattintunk semmire és biztonságos meg szokott helyen böngészünk nem kell frissítés vírusirtó sem. Ez szintén igaz az Androidra is és az appokra is.

2018. aug. 18. 19:26
 4/38 anonim ***** válasza:

Többször láttam már linkelve ezt a tróger kinézetű embert, gyanús hogy mindig ugyanattól a kérdezőtől: nem igaz hogy nem veszed észre hogy mennyi fasssságot hord össze, mégis mindent készpénznek veszel mert valaki belemondja a kamerába és feltölti a netre és pár százas nézettséget kap.

A másik baromság amit a tévében a nyugdíjas korosztály értelmi szintjén próbálnak a biztonságról megmagyarázni, ami nekik úgyis sci-fi. És akkor visszahivatkozol, "merhogy a tévében a Sanyi azt mondta a magazinműsorban...."


Semmi gond nincs a Windows 10-zel, csak telebeszélik a fejed minden hülyeséggel és gondolkodás nélkül beveszed.

2018. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Lehet hogy az unokaöcsém be törne a gépedre, mert nagyon ért a feltörésekben (kis haker :D).

Lehet így is lássák mit csinálsz.

NEM STABIL AZ A FO..S.

Minden évben újba kell rakni ezt a rá..kot. Meg vettem a gépet Win7-volt rajta alapból, simán ki bírt 2 évet, win10-n meg minden évben kell telepíteni, és nem egy képet telepítettem már ez miatt.


Meg ha ennyire értesz hozzá akkor mond el nekem miért lassul be a PC a telefon a sok frissítés miatt?

És ha mindent letiltok akkor miért gyors 2-10 évig is?

2018. aug. 18. 19:34
 6/38 anonim ***** válasza:

Ismerem a kérdéseidet, így tudom hogy olyan szinten vakon vagy, és laikus a témában, hogy felesleges lenne érvelni.

Cseréld le a rendszert XP-re, ne telepíts fel semmilyen védelmet és a frissítéseket is kapcsold ki, aztán majd várjuk a további kérdéseket. Te úgyis jobban tudod, hogy kell.

2018. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Akkor magyarázd el saját magától újra indul a win10, amit el veszik a amit ép csináltam, még fürdeni se szabad.

És azt is magyarázd el hogy ha 1 nap frissít újba indul magától, nem működik a start menü, hiába kattintok rá a asztalra a programokra se. Néha meg oldja a CTRL ALT DELETE és feladat kezelő, de akadozva sikerül rá nyomnom és újra jó.


Fel is ment megint a vérnyomásom, kapok be egy gyógyszert.

2018. aug. 18. 19:41
 8/38 A kérdező kommentje:

Úgy látszik ezekre már nem tudsz semmi választ adni miért vannak ezek. Inkább iszok egy sört a gyógyszer helyt.


Nem tudom miért nem hisz nekem senki.

Én el mondom a hibákat azt ennyi.

2018. aug. 18. 19:54
 9/38 anonim ***** válasza:

Megmondtam, hogy nem fogok felesleges regényt írni neked, mert mindig is ignoráltad, bármilyen észérv és egyéb objektív alátámasztott tartalom is volt.

Csak ezt nem akartam külön még egy kommentben leírni és szétoffolni a kérdést, hátha valakiben van kedv rá, és megteszi neked. De akkor leírom hogy egyértelmű legyen és ezzel kiszálltam: én kiszálltam. Kérlek ne válaszolj, mert úgysem fogom látni.

2018. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Na úgy látszik a fagyásokra nem tudsz választ adni.
2018. aug. 18. 20:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!