Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7,8.1 jól kezelik az...

Windows 7,8.1 jól kezelik az SSD-t?

Figyelt kérdés

Azt halottam és olvastam, hogy a Windows 7 nem tudja úgy kezelni az SSD-t mint a Win10, és emiatt rövidül az élettartama.

De azt tudom a Windows XP egyáltalán nem kezeli.


Szerintetek kell beállítani a win7, 8.1-n valamit ha SSD-m van?


Mert nagyon elegem van már a Win10 frissítéseiből, minden héten gond van.


Videók:

[link]

[link]


Nézzétek meg a videókat mert monda az csávó hogy a programozók mit tudnak a win10-ről, amit ti nem is tudtok.

Ezért akarok váltani.



2018. aug. 18. 19:03
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Baj ha ezt is meg csinálom?

https://www.youtube.com/watch?v=qjs9_aDvkUI

2018. aug. 18. 22:56
 22/38 anonim ***** válasza:

Filmek NCore-ról :D

Ez jó nagyon :D

Iszonyú jó vicc. Ez aztán a hivatalos legális :P

2018. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Filmek nem tudnak vírusosak lenni, és ott ellenőrizve van.

Ha nem tudsz válaszolni, ellehet innen menni.

2018. aug. 18. 23:03
 24/38 A kérdező kommentje:
2018. aug. 18. 23:04
 25/38 Gábor_79 ***** válasza:
Megpróbálhatod. Hang nélkül végigtekertem. A fontos adataid legyenek külön partíció és ha mégsem tetszene a végeredmény, akkor helyreállítod vagy újratelepíted a rendszert. De mondom, én hetest használok.
2018. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

# 25 Semmi gond nincs vele már, több mint 1 honnapja, pár napja újra 100% lett a WD.

De majd csinálok egy teljes lassú formázást, meg újba rakom a Windowst.

2018. aug. 18. 23:56
 27/38 A kérdező kommentje:

Ilyen gondok mitől lehetnek?

https://www.youtube.com/watch?v=rag-p5ksilU

2018. aug. 19. 00:04
 28/38 A kérdező kommentje:
2018. aug. 19. 00:15
 29/38 anonim ***** válasza:

"Seek Time Performance


Átlagos fejpozícionálási idő

Szervó problémára utalhat.

Kritikus attribútum"


A kérdésben linkelt videón a szaki nagyon buta. És ez a legveszélyesebb aki még dicsekszik is vele, más meg elhiszi.


Itt linkeltek már tőle CD, DVD-ről videóját, ott is hülyeségeket beszél. Itt látszik, hogy az oprendszerhez sem ért, de még a mobilklímákhoz sem! Érintőlegesen beszélt a mobilklímákról és látszik, hogy fingja sincs - arról sem- hogy működik.

Az ilyenek nagyon veszélyesek mert magabiztosan hülyék...

2018. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

"Seek Time Performance



Átlagos fejpozícionálási idő


Szervó problémára utalhat.


Kritikus attribútum"



Ez mit jelent pontosan?


Szerintem semmi baja a WD HDD-nek, sata kábel is jó, mert ha kábel hibás lenne akkor nem lenne jó több mint 1 honnapja.

Lehet neked mondtam párhete a kérdésembe hogy ferde a sata csatlakozó az alaplapon, de lehet ez ilyen alapból, de nem nagyon ferde.

Kép: [link]


Szerinted miért van hogy frissít a windows és újba indul, és nem tudok semmire rá kantintani, csak a CTRL ALT DELETE feladat kezelő meg nyitása után jó a gép, de a feladat kezelőre is akadozva tudom elindítani. Szerinted miért van az a gond frissítés után?

Meg ez mitől lehet hogy fél óránként a tálcán a programok újratöltenek? De ezt már más is feltette ezt a kérdést, nem csak nálam van a program betöltések.


Mikkor még win7- használtam és DVD lemezről telepítettem a windows 7-t, ahol be kellene írni a kódot, ott szintén semmire nem reagál a gép, csak ha nyomom párszor a gombot a billentyűn akkor tovább tudok lépni.

Ez mitől lehet?

2018. aug. 19. 17:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!