Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdekes jelensèg windows 7...

Érdekes jelensèg windows 7 alatt, de mi lehetett az oka?

Figyelt kérdés

Felettébb érdekes, de lehet hogy csak nekem?!

LENOVO laptop: A win7 által beépített színkalibráló csúszkài eltűntek. Különösen annyira nem zavar, az viszont rohadtul zavar hogy nem tudom beállìtani a kèpernyőt olyan minősègűre ami éles, jó kontrasztos, elfogadható. Engedi a bill.-vel sötétebbre ill. vilàgosabbra venni de, mintha az enyhe ködben vagy szürkületben akarnánk látszódni.

Mit javasoltok, mit tegyek rá hogy legyen 'csúszkám' akár más program (ATI Nvidia) segítségével vagy hogyan tudnàm a beépített szinkalibràló csúszkàkat vissza varázsolni?



2018. szept. 21. 08:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Jah, mostanra a Lenovo Updata oldalàról mrgint letöltöttem, telepìtettem a CCC-t ami csodaszéppé varàzsolta a kèpernyőt (kalibráló csúszkák is lettek) de, sokminden leàll, maga a CCC is. SOS!
2018. szept. 21. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!