Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msn probléma van miért ilyen?

Msn probléma van miért ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok nekem a 9.0-ás msn (windowslive messenger 2009)


nem menti el a jelszavat meg a felhasználó nevet amikor belépek kipipálom az egészet amit tudok de ha kikapcsolom a gépet és utána bekapcsolom akkor se menti el


kérem segítsetek


mi lehet a baj ?


2010. júl. 4. 03:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az hogy az msn egy kalap sz*r. Szerintem használj egy kicsit régebbi verziót, ne feltétlen a legújabbat, és akkor sokkal kevesebb gondod lesz vele.
2010. júl. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Figyelj azt hogyan használjam ? le töltöm és nem engdei de ha fel is telepitem akkor kéri az új verziót mert nem enged be
2010. júl. 4. 10:28
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megoldható: nem használsz msn-t. Ahogy az előttem szóló mondta, egy kalap szar. Ha annyira csevegni akarsz, használj skype-ot, vagy az alap windows messengert. Azok legalább nem engednek be mindenféle szart a gépre.
2010. júl. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de azokat utálom és az az msn nélkül nincs életem
2010. júl. 5. 16:52
 5/12 A kérdező kommentje:
meg amúgyis nem midnenki használ skype -ot
2010. júl. 5. 16:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy, mások hogy vannak ezzel, nem feltétlenül utálom az msn-t, persze néha tele van vele a tököm. Amúgy hány éves is vagy? 14? 15? Mert ha msn-nélkül nem tudsz élni, az elszomorító. Hidd el nekem majd ha sokkal ídősseb leszel, bánni fogod hogy nem inkább olvastál, vagy művelődtél bármilyen módon.


De azért hogy ne legyen vita a komentem miatt adok énis értelmes választ.


Ha jól értelmeztem a kérdést akkor az a baj hogy nem jegyzi meg a jelszót ugye?


Erre az első válaszom: Meg tudod te magad is jegyezni ha meg nem hesználj jelszó managert


A második válaszom: használj MessengerDiscovery Live-ot.

[link]

ha jól tudom megjegyzi a jelszót, és amutomatikus bejelentkezés is van. De még ha rosszul is tudom a program nagyon jó mivel.... Azért sem írom le ott van az oldalon. >Đ

2010. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok
2010. júl. 5. 18:05
 8/12 A kérdező kommentje:
nekem van messenger discovery és semmit se csinál :S
2010. júl. 5. 18:06
 9/12 A kérdező kommentje:
vagyis csinál csak nem jelzi meg a jelszót
2010. júl. 5. 18:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor szar van a rendszerben! A "nélkülözhetetlen" fos-szar-szemét msn-ed beszedett valami vírust vagy trójait. Remélem, hamarosan totál szétcseszi a gépedet, és legalább nem zaklatsz bennünket a hülyeségeiddel.

háhá!!!

2010. júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!