Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msn probléma van miért ilyen?

Msn probléma van miért ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok nekem a 9.0-ás msn (windowslive messenger 2009)


nem menti el a jelszavat meg a felhasználó nevet amikor belépek kipipálom az egészet amit tudok de ha kikapcsolom a gépet és utána bekapcsolom akkor se menti el


kérem segítsetek


mi lehet a baj ?


2010. júl. 4. 03:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
háhá háhá nem megy szét tőle a legjobb varusírtóval le elenőriztem és nincs semmi baja és nagyon gyors és nagyon erős a gépem 8 magos meg a videó kártya és a ram 6 gb ennyi
2010. júl. 6. 17:58
 12/12 anonim ***** válasza:

attól hogy a hardver jó, attól a vírus ugyanúgy kinyírja mint a fél giga ramot, a leggagyibb alaplappal ^^'

(és én a helyedben nem adnék csak egy vírusírtóra)

Amúgy ha uninstalálod és teljesen törlöd az msn-t, akkor tudnod kell telepíteni egy régebbit. És jól jegyezd meg, mert nagyon sok programra igaz: ne szedd le mindig a frissítéseket, ne használd mindig a legújabbat, mert általában kiforratlanok, és csak galibát okoznak.. Ez főleg az msn-re áll.. (megjegyzem nem véletlen..)

2010. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!