Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Sql az alapoktól, hogyan?

Sql az alapoktól, hogyan?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne megtanulnom sql lekerdezeseket, minnel előbb. Hogyan kezdjek neki?


Elég sok minden van a neten, de én abszolút 0 km-res vagyok. Melyik lenne erre a legjobb oldal /videó /app /PDF vagy bármi?


2019. aug. 14. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Parancsolj:

[link]

2019. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Jó kis secure projekt lesz az, ami így indul.
2019. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2: Mindent el kell kezdeni valahol. Senki nem születik SQL gurunak. A kérdező egy szóval nem írta, hogy kritikus appokat akar fejleszteni, csak hogy szeretné megtanulni az SQL-t.
2019. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
"Nagyon fontos lenne megtanulnom sql lekerdezeseket, minnel előbb."
2019. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1!

Koszi,de magyar nyelvű kellene

2019. aug. 14. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:

#5: Oké, akkor MOST felejtsd el.

Az egész SQL szerkezete olyan, mintha angol mondatokat írnál. Legalább minimális angol tudás nélkül SEMMILYEN programozással kapcsolatos nyelvbe nem szabad belekezdeni.

2019. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudok angolul, de mivel ez nekem teljesen új, ezért szeretném a magyarázatokat legalább magyarul.

Tudnal ilyen oldalt linkelni?

2019. aug. 15. 15:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire alap dolgokat nem értesz, ne erőltesd. Egyáltalán nem nem nehéz a nyelvezet...
2019. aug. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Ha tudsz angolul, akkor ezt is érteni fogod. Ezen kívül, ha csinálsz magadnak adatbázisokat és kipróbálod a példafeladatokat, akkor látod, hogy hogyan működik, szóval még magyarázat sem kell. Ezen kívül nincs olyan SQL menedzser, ami magyarul írná ki a hibákat, szóval ha hibásan írod meg az sql-t, akkor megáll a tudomány vagy? Mit mondasz majd a főnöknek / tanárnak? Jah bocs, angolul írta ki a hibát, tudok angolul, de nekem magyarul kell, hogy kiírja, hogy értelmezni tudja?? Ez WTF erősen.


Ugyanakkor van egy épület, amit úgy csúfolnak, hogy könyvtár. Általában minden városban van, van ahol több is. Iskolák és egyetemek környékén is szokott lenni 1-2. Fogod magad bemész és 100%, hogy találsz majd SQL lapokat magyarul. Esetleg szétnézhetsz könyvesboltban. A neten 99%ban angolul fogod megtalálni, ha találsz magyart, akkor mázlid van. Gyorsabb lesz a könyvtárban.

2019. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!