Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Munka mellett fejlesztés...

Munka mellett fejlesztés Ügyfeleknek?

Figyelt kérdés
Vezető Java fejlesztő vagyok, stabil, jól fizető munkahelyem van. A jóból viszont sosem elég. Munka mellett tudnék végezni Ügyfeleknek fejlesztést. Akik hasonló helyzetben vagytok, hol találtatok Ügyfeleket?

2019. aug. 17. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de számomra egy kicsit kamunak tűnik a kérdés. Ha vezető fejlesztő vagy nem ilyen helyeken kérdezel ilyet, hanem professzionális oldalon.


Egyébként hírdetés kérdése. Attól is függ mit fejlesztesz. Ha pl mérnöki szoftverről van szó akkor akár e-mailben is fel veheted a kapcsolatot egy adott céggel, hogy hé nekem van ez meg ez az ötletem igényt tartotok e rá. Vagy ha nem, akkor ti hogyan használnátok inkább. És megállapodtok egy specifikáció mellett egy összegben.

2019. aug. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, mondok még párat:


- saját weboldal és ott hírdetsz

- speciális, adott szakmai fórumokon hírdetsz vagy felveszed a kapcsolatot kulcsemberekkel

- linkedin

- közvetítőt keresel

- saját appot hirdetsz valahol

- facebook, twitter youtube stb oldalakon is felrakhatsz egy egy hirdetést


Lényeg hogy valahogy lekommunikáld a külvilág felé hogy te vállalsz ügyfeleknek egyedi fejlesztést, erre pedig a legjobb mód a világháló.

2019. aug. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a fejlesztés megy a marketing kevésbé? :)


én PHP fejlesztőként sorozatban találtam ügyfeleket, holott nem is kerestem

C# (játékfejlesztés) szintén sorban


játékfejlesztésnél elég volt ismerni pár embert és csapatban dolgozni ingyenes projekteken (mellette más úgy keresett meg, hogy tudjak ez a "hobbim")

php-nál meg sima beszélgetések alatt (volt vadidegennel is ilyen), kiderült, hogy pont webfejlesztőt keresnek, vagy épp ismeretség alapján találtak meg munkákkal


ha neten vannak referenciáid, esetleg portfóliód, önéletrajzod linkedin-en...simán megtalálhatnak

bővítheted az ismeretségi körödet is, biztos vannak emberek akik erre keresnek munkaerőt

2019. aug. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!