Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Junior szoftverfejlesztőként...

Junior szoftverfejlesztőként mennyire érdemes katázni?

Figyelt kérdés
Jelenleg alkalmazottként dolgozok egy cégnél, lassan 1 év munkatapasztalattal (a szakmában) a hátam mögött. A mostani cégemnél lenne lehetőség arra, hogy magánvállalkozóként katázzak, ennek minden előnyével és hátrányával, viszont még sosem csináltam ilyet és ugye azt is figyelembe kéne vennem, hogy mi van akkor, hogyha magánvállalkozóként egyszer úgy döntenek, hogy nem tartanak igényt rám. Utána kereshetnék újra alkalmazottként munkahelyet vagy alvállalkozóként valami projektet, amibe beszállhatnék, de az eddigi álláshírdetések alapján én úgy látom, hogy leginkább szenior alvállalkozókat szoktak keresni, jól gondolom, hogy juniorként nehéz lenne munkát találni, hogyha katázni akarok?
2019. szept. 21. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Juniorként én nem mennék katára, az biztos.
2019. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előbb legyen néhány év tapasztalatod, és utána legyél vállalkozó.
2019. szept. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem erdemes, bajba is kerulhetsz vele, ha a NAV meggyanusit bujtatott munkaviszonnyal, nehez lesz vedekezned. Ha a ceged ajanlgatja a KATA-t, akkor egy szrrago ceg lehet, keress komolyabb munkahelyt!
2019. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!