Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi ido megtanulni olyan...

Mennyi ido megtanulni olyan szintre a programozast hogy megtudjam oldani az erettsegi feladatokat?

Figyelt kérdés
2ev kb?
2019. nov. 11. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit az érettségin kérnek az semmi. Ha megvan az algoritmikus gondolkodásmódod 1, max 2 hét. (Programozó vagyok)
2019. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van, akinek 2 het, van, akinek sosem allna ra az agya. (programozo vagyok)
2019. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van olyan,hogy hiába tanulja valaki évekig, egy érettségi feladatot nem tudna megoldani?
2019. nov. 11. 14:51
 4/8 anonim ***** válasza:
En lattam ilyent. Igazabol nem tanulta evekig, mert par honap utan latta, hogy nem jut egyrol kettore, abbahagyta.
2019. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nulláról, de érdeklődéssel és némi „tehetséggel” a „gépi gondolkodással” kapcsolatban igen, a 2 év reális középiskolát feltételezve.


Érdeklődés és tehetség nélkül meg nem kell az emelt szintűt erőltetni, alatta nincs programozási feladat, csak egy kis sql, meg office alkalmazások (ahogy elnéztem), azt meg szinte bárki abszolválhatja szerintem.

2019. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
felvételihez kell az emelt...
2019. nov. 11. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyéb függő, ha van rá érzéked 1 hónap vagy akár 1 hét. Ha nincs hónapok, évek evtizedek.. Nem tudjuk a választ. Csak te.
2019. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oda akarsz felvételizni, ahol emelt infó kell, és ezen problémázol... hát, nem tudom, biztos jó irányt választasz magadnak?
2019. nov. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!