Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozással hogyan lehet...

Programozással hogyan lehet meggazdagodni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 12. 20:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

# 10


hát örülök, hogy nem nekem kellett ezt leírni kedves szaktárs, mert eléggé tintafestéket nem tűrő stílusban háborodtam volna fel, úgy ám! Köszönöm az előzékenységed!

2019. nov. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%

#8:

hát legyen számodra mese :)

csak azt vedd figyelembe, hogy munka mellett gyakorizok :P

és kényelmesen tolom a kis szekeremet, haladok a céljaim felé

én nem kiégett valaki vagyok szerencsére, nagyon sokat dolgozom azért, hogy elérjem a céljaimat


sokan nem hisznek ebben, 12 éve elindultam egy úton és már elég messze jutottam, nem a pénz motivál, az csak velejárója, de sokan csak így értik meg a célok elérését, ha számszerűsíteni lehet


szerencsére én elérem a céljaimat, megdolgozom értük

sok embert húzok majd magammal a csúcson, igaz az ilyen kiégett embereket a földön hagyom, nekem olyanok kellenek akik akarnak, hisznek és mernek :) akik még nem adták fel, hanem képesek hinni és elérni a célokat velem együtt


de ettől még neked is sok sikert, ha esetleg még vannak céljaid, álmaid, vágyaid :)

2019. nov. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
XDDDD
2019. nov. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#12 ok, ha ettől jobban érzed magad, mondogasd ezt minden nap magadnak... Mi akik felebredtek az álomvilagbol addig jót röhögünk ezen amiket leirsz...
2019. nov. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%

#14:

okés, akkor azt a pár millós projektet amit legutóbb toltunk végig, vagy a hobbi projektek mind semmisnek számítanak :) megcsípem magam hátha eltűnik az eddig megkeresett pénzem, megszerzett tapasztalatim, kapcsolataim és minden, DE HA MÉGSEM! akkor élem tovább ezt az életet és járom tovább ezt az utat :)

2019. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

Ő az új Bill Gates, vigyázzatok vele

XDDD

2019. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%
ha komolyan a céljaidnak élnél, nem irkálnál ide munka helyett, ne nézz már madárnak...
2019. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%

ja bocs, hogy néha kiszakadok a munkából :D én kérek elnézést

bocs, hogy még életem is van a céljaim mellett és néha még gyakorizni is tudok


innen is találtam régebben hobbi csapatot akivel letoltunk 1 projektet, tapasztalatnak jó volt, felszoktam ide nézni néha vannak normális arcok is, nem mindig csak ti lézengtek errefelé :D

2019. nov. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!