Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 32 évesen még nem késő elkezde...

32 évesen még nem késő elkezdeni a programozást tanulni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 13:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem találtad még meg azt a valamit, amit szeretsz csinálni, végülis semmit sem késő soha elkezdeni.
2019. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Alex Fly ***** válasza:

Nem késő.

Én is most kezdtem -pedig régen voltam 32 éves...

2019. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%
Ha rokonterületen dolgoztál eddig, pl matematikus voltál, akkor semmiképpen sem.
2019. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Sosem késő, csak vigyázz ezekkel a gyorstalpaló coding tanfolyamokkal, annyira nem kapkodnak az ott végzettek után a sok százezres fizetésű munkahelyek, mint amennyire szeretnék elhitetni a jelentkezőkkel.
2019. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%

De, késő.

Legalábbis, ha ebben a szakmában szeretnél dolgozni.


Ha csak hobbi, akkor nem késő még 60 évesen sem.

2019. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

ma 15:45

És ezt ki mondja? A programozás azon a szinten hogy el tudj vele helyezkedni nem egy nagy dolog. Ezt is nagyon jól bizonyítja az, hogy sokan egy féléves gyorstalpaló után munkába tudnak állni. Igaz nem milliós fizetésért, de találnak állást.


A legtöbb programozási feladat (főleg ipari fejlesztőcégeknél) nem igényel nagy szintű programozási vagy matematikai tudást. Sokkal fontosabb az, hogy minden a feladathoz kapcsolódó technológiát ismerj annyira, hogy google segítségével tudj haladni vele.


Szóval programozó lehetsz, Igen. Akár jó is. Kiváló? Az már nem igen. De ha nem cél, hogy a NASA-nál programozz rakétát, akkor nem kell aggódni.

2019. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

"Ezt is nagyon jól bizonyítja az, hogy sokan egy féléves gyorstalpaló után munkába tudnak állni."


Mi bizonyít? Hogy te ezt állítod? Én nem ismerek egyetlen egy ilyen embert sem. A valóság ennek éppen az ellenkezője. A kérdést feltevő ma 32, ha végez, lesz 36. Ez egy kezdőnek, nulla gyakorlattal, nem éppen ideális életkor.

2019. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

“A kérdést feltevő ma 32, ha végez, lesz 36.“

Épp ezért menjen inkább gyorstalpalóra, az nagyon maximum 1 év, és nem 4.

2019. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

A gyorstalpalóval kitörölheti a hátsóját.

Nem fog kelleni sehova.

2019. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

ma 19:43


Én ismerek, egy rendszert amit üzemeltetek mérnökként ipari vállalatnál pont egy ilyen ember építi ki, sikerrel.

2019. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!