Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Amúgy most a programozásban...

Amúgy most a programozásban mi olyan nagyszám?

Figyelt kérdés

Eljöttem informatika tagozatra.

Középsuli.

Végignéztem a tematikát meg egy Yt csatornán, amibe C# van illetve OOP.

Full hoki az egész, de ránéztem ELTE tematikára, az se sokkal ütősebb és a feladatok se nehezek.

Most komolyan ez olyan irgalmatlanul nehéz, hogy írjon az ember egy ciklust?

Amúgy most biztos úgy jön le, hogy marha nagyképű vagyok, de itt csak arról van szó, hogy én nem akarom elhinni, hogy erre kifizetnek 100 ezreket.


2019. nov. 29. 13:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ezek alapján neked a technológiai úttörői között a helyed. Például megvalósíthatnál egy olyan alkalmazást, ami képes megérteni az emberi beszédet és programkódban felhasználható formára tudja hozni. Ezt mondjuk tök jól fel lehetne egy csomó mindenre használni, de hogy a leghétköznapibb példánál maradjak, mondjuk pizzarendelésnél.


Igaz, erre már vannak kezdeményezések, de szerintem rajtad nem fog kifogni egy 95%-os pontossággal dolgozó rendszer kifejlesztése :)

2019. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Szirty ***** válasza:
53%

Hát igen.

A programozás sem áll másból mint billentyűk és egérkattintások meghatározott sorrendben történő megnyomása.

2019. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Szirty ***** válasza:

Ahogy a pilóták is csak gombokat nyomkodnak és ide-oda mozgatják a pedálokat és a botkormányt.

Ennyi :)

2019. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Szirty ***** válasza:

Miért lenne ez nehéz?

Talán mert tudni kell hogy mit miért mikor csinálsz?

2019. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A matematikusoknak is laza, csak számokat írnak papírra meg műveleteket végeznek rajtuk.
2019. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 tabaki ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy ez csak a programozásban van így. Michelangelo például jobbára csak hegyes vasdarabokat ütögetett valami nem túl kemény kövön, amit aztán tényleg akármelyik fajankó meg tud csinálni. Az a Dávid meg a Pietà egyszerűen túl van hájpolva, de hát így működik a piac.
2019. nov. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ok, nem nehéz, akkor most ülj le és írj egy Tetrist (ami ugye nem olyan nagy szám).

Majd told fel githubra, fogadjunk, hogy 1 óra alatt 10+ bugot találok. Már persze ha a program valaha is elkészül...

2019. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Aki rendesen átlátja a területet, az rögtön rájön, nemcsak hogy nehéz, de olyan sok, hogy egy élet is kevés arra, hogy mindent megtanuljon. Az mondja azt, hogy nem nagy ügy, aki nem tud belőle szinte semmit. Tudod: Dunning–Kruger-hatás (ha nem tudod, akkor ezen a téren is van még mit tanulnod).
2019. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nagyszám a 2,147,483,647
2019. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!