Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozók, nektek mi a...

Programozók, nektek mi a véleményetek erről a képzésről a tanterv alapján? Épkézláb tudást lehet itt összeszedni?

Figyelt kérdés
[link]
2019. dec. 15. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Jó alapozás, de kevés a matek...
2019. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

Ez nulla.

Kevés az idő és kevés a matek, ahogy előttem is írták.

Ez a tudás pont arra elég, hogy otthoni progijaidat meg tudd írni. Ipari szinvonalú munkavégzéshez nagyon light.

2019. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

Ez làthatòan egy webfejlesztőnek szànt kèpzès, sok ilyen irànyù tàrgy, kevès matek, merthogy ahhoz a terület hez kevès kell. (az első kèt zseninek ez nyilvàn elkerülte a figyelmèt)

Ha neked elèg a nettò 300 kèsőbb 500-600 ezres pesti fizu, nem akarsz nagy szakmai magassàgokban jutni, mint pl. Google fejlesztő, akkor nincs vele gond. Persze nagyon fontos megjegyezni, hogy semmifèle kèpzès nem ad hasznàlhatò tudàst önkèpzès nèlkül ebben a szakmàban, az ne is vàrd, hogy elèg lesz, amit ott tanìtanak.

2019. dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én figyelmemet nem kerülte el, csak hát, az sem kerülte el, hogy ez elvileg PTI képzés lenne. Az meg nulla matekkal, 3 félévvel, ilyen tárgyi struktúrával elég soványka, hogy ne legyek teljesen őszinte a színvonallal kapcsolatban.
2019. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 félévre ez a tananyag irtó kevés és a legtöbb csak alapozó tárgy, ennyi idő alatt magadtól is többet meg tudsz tanulni, ráadásul magasabb szinten. Plusz mi az, hogy web fejlesztés c# és java alapon? Nem mondom, hogy nem lehet bennük weboldalt csinálni, de az oldalak sacc. 90%-a php alapokon nyugszik. Nem tartom reálisnak ezt tanítani.
2019. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
menj rendes BSC-re, csak egy évvel több és ezerszer használhatóbb tudást ad!
2019. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld. Ha erre ráhúzol még egy évet, akkor kapsz ugyanitt rendes Bsc papírt. Tudod csinálni estin is. Tudsz olyat is, hogy nappalin kezdesz és ha kapsz állást átmész estire. Olyat is tudsz, hogy lejársz Szegedre péntek-szombaton levelező Bsc-re.

De ez, hogy 2 évig csökkentett óraszámban csak alap infó tárgyak (amiből az elte tradicionálisan a leggyengébb), ez kidobott idő.

2019. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akik a Bsc-s diplomára mondják, hogy "rendes" ők Bsc-t szereztek? Annyira sok infó kering a neten, a self-taught programozók azt mondják, hogy teljesen felesleges a diploma, sok a tölteléktárgy. Nos, mivel én is ebből indultam ki(van már természettudományos diplomám) ezért szinte meg is örültem ennek a képzésnek, mert azt hittem, hogy a Bsc töltelék tárgyaktól mentesített változata. Viszont a válaszok elbizonytalanítottak.
2019. dec. 18. 18:06
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Van aki képes diploma nélkül boldogulni valaki nem. Emberfuggo.. Én utóbbiba tartozok. Diploma nélkül sehova se vettek volna fel junior fejlesztőnek szerintem.
2019. dec. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen,bsct végeztem meg msct meg közben dolgoztam és így kaptam egy olyan alapot amivel már el tudtam indulni
2019. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!