Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozók általában laptopon...

Programozók általában laptopon vagy asztali gépen dolgoznak?

Figyelt kérdés
Mennyire jellemző, hogy több monitoron kódolnak?

2019. dec. 26. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó, a többség laptopon dolgozik a hordozhatóság miatt, de van nálunk is olyan, aki asztali gépen tolja. Kinek mi kényelmesebb. Viszont igen, jellemzően több monitoron dolgoznak, vagy minimum laptopkijelző + 1 monitor.
2019. dec. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Széken.
2019. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Én speciel laptopon, de asztaliként használom.

Nagyon nehéz, kb 5 kilós Alienware... sztem azt az 1,2 millát el lehetett volna költeni másra is amibe a gép került.

2019. dec. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

gondolom jutott valamennyi a beszerzonek is abbol az Alien-bol...


egy sima laptop + monitor kombo boven eleg kezdonek de production-ba is az jellemzo

2019. dec. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Az kb. mindegy, a lényeg a jó és nagy monitorok, billenytűzet és egér. Ha laptopot használ valaki, akkor is nagyrészt dokkolóval használja.
2019. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Melóban asztali gép van 2 monitorral, de itthon egy gyík netbookot használok. Nem egy Speedy Gonzales, de lusta vagyok új gépet venni.
2019. dec. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Melóban laptopon dokkolóval 2 monitorral, otthon asztali gépen, szintén 2 monitorral.
2019. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. dec. 28. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!