Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért tűnt el Visual Basic-ben?

Miért tűnt el Visual Basic-ben?

Figyelt kérdés

Szal, most raktam fel újra.

Ha indítottam új console app-ot, akkor a névtér fölött még ott volt egy rakás dolog, pldéul using general, using thread, using collection bla bla bla.

Egyedül a using system van.

Most hogy csináltam pár programot, már nem jelenik meg.

Így meg listát létre se tudok hozni.

Tudtok ebben segíteni?


2020. jan. 2. 16:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez C#. Ugye tudod, hogy C# nyelven próbálsz programozni, .Net környezetben ? :)
2020. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 tabaki ***** válasza:
66%

Elképesztőek vagytok ezzel a Visual Studio nyelvvel. Ha te volnál az első, elintézném azzal, hogy meg vagy hibbanva, oszt' lépnék tovább. De egyre erősebb az érzésem, hogy ez már az infótanárok összeesküvése lesz, alighanem a Háttérhatalom nyomására: Az Elátkozott Nyelvet tilos megnevezi, mert az áruló valami nagyon csúnya dologgal lakol, például továbbra is informatikát kell tanítania. Mivel kedves az életem, én sem fedem fel a Tiltott nevet (igaz, #11 sajnos elspoilerezte...), de annyit elárulok: Én ugyanezen nyelven Geany szerkesztővel, vagy nagynéha Jegyzettömbbel szoktam programozni, aztán mégsem nevezem se Geany nyelvnek, se Jegyzettömb nyelvnek. Neked is javaslom, hogy nézzél találóbb név után.

Ami meg a fölösleges könyvtárak beillesztésének elmulasztását illeti, hát nem ott egye meg a fene? Legalább csak az lesz ott, amelyet te odaírsz, mert szükségesnek tartasz. Ujjé, vagy sem?

2020. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%

"#11 sajnos elspoilerezte" - Bocsánat. :(

(Geany +1)

2020. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2020. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Jaja, ez C#.


De ez most miért fontos?

2020. jan. 2. 19:34
 16/16 tabaki ***** válasza:
87%

Mer' eltűnt Visual Basicben, azért.

Végre megtaláltuk, nem is örülsz?

2020. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!