Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Xcode+Swift programozáshoz gép?

Xcode+Swift programozáshoz gép?

Figyelt kérdés
Fent említett szoftverekhez megteszi egy 13"-as Air i5 procival? RAM-ból elég a 8 GB? Programozás tanulásához szeretném kizárólag. Köszönöm előre is az építő jellegű hozzászólásokat. :)
2020. jan. 16. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
megteszi
2020. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Programozni egy burgonyàn is lehet, de min 2 monitor az, amin màr kènyelmes dolgozni. 13 colon egy rèmàlom lehet, szòval nem, nem jò programozàshoz.
2020. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a 13-as Promon programoztam elég sokat XCode-ban, nem rémálom egyáltalán, meg lehetett vele lenni. :) Egyébként elég a gép, amit leírtál. Javaslom, hogy ha iOS appokat szeretnél készíteni, legyen egy iOS 13-as készüléked, szimulátorban nem minden funkció elérhető.
2020. jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöld kéz! :) Köszönöm a válaszokat. Akkor kaparok még egy kis pénzecskét és 2019-es Air-t veszek 16GB RAM-mal. Másod-monitorom van, videovágó vagyok, úgyhogy ennyi "előny" már adott. :)
2020. jan. 17. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!