Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek mennyire hátrány,...

Szerintetek mennyire hátrány, ha valaki levelezőn végzi el a PTI szakot?

Figyelt kérdés
Viszont végig komolyan veszi, tanul és kellő időt fordít a programozásra.
2020. jan. 16. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre mégis, milyen választ vársz?
2020. jan. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az önéletrajzban nem kell feltüntetni, hogy hogy végezted el az egyetemet, csak azt kell, hogy mikor és hol. És ez is leginkább csak addig fontos számodra, amíg nem kaptál gyakornoki pozíciót.
2020. jan. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen lényegtelen, honnan szerezted a tudásodat.

Nem az eredete, hanem a megléte és a helyessége lesz fontos.

2020. jan. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kutyát nem érdekli.
2020. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Levelezőn végeztem a PTI-t. Kutyát nem érdekli, hogy levelezős, csak hogy megvan és még ettől is fontosabb a tudás.

Általában még a diplomát sem kérik, ha megvan a megfelelő programozói tudás.


Egyébként a levelező még könnyebb is. Legalább is én középsuli után nappalin nekiugrottam, de kibuktam. Pár év múlva munka mellett levelezőn újra megpróbáltam és egyetlen utóvizsga nélkül, 4.6-os átlaggal végig csináltam. Nyilván ebben benne volt a már meglévő gyakorlatom is, a programozás tárgyakat kisújjból megcsináltam.

2020. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!