Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van olyan aki magától tanult...

Van olyan aki magától tanult meg programozni és el is helyezkedett a ilyen szakmában?

Figyelt kérdés
Hogyan csináltátok? Miből tanultatok és milyen programnyelveken? Mennyi idő volt? Milyen munkákban tudtatok elhelyezkedni?

2020. jan. 22. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 nem lettem sokkal okosabb de köszönöm a választ :D
2020. jan. 22. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Én. Valami alap szinten tanultam plc- programozni iskolában, aztán később diploma alatt ez lett a fő profilom a munkában mert érdekelt, végül mérnökként is ez volt a fő területem.

Aztán volt a főiskolán valami nagyon kevés c++, és azerettem mikrokontrollert programozni. Egy éve ezen a területen írok beágyazott cuccokra tesztprogramokat c-ben és c++ban.

Konkrét könyvet nem igazán tudnék ajánlani, mert mindig úgy volt hogy belecsöppentem, aztán amikor már nyakig benne voltam akkor csináltam esetleg hozzá tanfolyamot kiegészítésnek meg olvastam hozzá amit épp találtam.

2020. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kun-Szabó Márton


[link]


Jelenleg az Amazon.com egyik vezető fejlesztője.

Járt ugyan az óbudaira, de a tudásának javát már korábban, még egyetemi évei előtt megszerezte.


Paul Toth pedig az Embarcadero egyik fejlesztője.

2020. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Programozni magamtól tanultam meg, utána jött az emelt érettségi és a BSc pti.. A papír kellett, de végülis magamtól tanultam mindent.
2020. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!