Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 29 évesen nem túl késő elkezde...

29 évesen nem túl késő elkezdeni a programozói pályát?

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
De.
2020. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van érzéked hozzá, akkor nem késő. Hátrányból indulsz az tény, de nem lehetetlen.

Állítólag 800-1000 óra alatt ellehet jutni olyan szintre, hogy junior pozíciókat megpályázz.

2020. febr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért lenne az? Van levelező oktatás is az egyetemeken. 29 évesen még majdnem 40 évet dolgozni fogsz.... ha mondjuk nyugdíj előtt állnál akkor azt mondanám nem. Még 40 évesen is válthatsz szakmát és tanulhatsz mást.
2020. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Junoir proghoz nem kell 1000 óra. Akkor senki se kapna melót. Ha egyetemre jársz akkor se programozol ennyit a 3.5 év alatt...nem is lenne ra időd..és mégis kapsz munkát.


Alapokat ismerni kell, tudni kell az algoritmusokat és azt, ha nem tudsz valamit,.hogyan találj a megoldásra. Ennyi kell egy junior fejlesztőnek. A többit a munkád során tanulod meg.

2020. febr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Én most kezdtem el 30 évesen, masoddiploma lesz.

Volt róla szó órán, a tanár csak nevetett.

Az előttem szolok már jól leírták a lényeget.

Az eleje valóban szar, de ha belejossz, nincs miről beszélni.

2020. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34 vagyok, 1 éve csinálom és nem, nem késő. Meló annyi, mint égen a csillag, a lehetőség is, csak kitartás kell és elszántság. Csináld!
2020. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kezdet nem lesz könnyű, de nem lehetetlen. Én is nagyjából 32-33 évesen döntöttem el, hogy otthagyon addigi munkámat és programozással/adatelemzéssel fogok foglalkozni. Ebben sokat segített, hogy akkor született a kisfiam, és otthon voltam vele 8 hónapig. Közben lenyomtam egy csomó Coruserás adatelemző/programozó kurzust. A 8. hónap végére eleget tudtam, hogy sikerrel pályázzak bioinformatikusi állásokat szerte Európában. Volt egy github repository-m amiben volt egy csomó királyul megírt kód több különböző nyelven. Nem akarok hazudni, az első pár év olyan kemény volt, hogy vért hugyoztam. 3 év elteltével váltottam, és akkor már tényleg válogathattam a lehetőségek között és már senior pozícióba kerültem. Szóval mindent bele!
2020. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én most 26 éves vagyok, egy 2 éves képzésre jártam az egyik egyetemen (FOSZK képzés), és most csinálom a szakmai gyakorlatot (múlt héten kezdtem). Úgyhogy szerintem nem késő :)
2020. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, már beleástam magam a héten. Mindenkinek sok sikert kívánok! :)
2020. febr. 16. 20:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is programozni szeretnék. Az tetszik benne, hogy mindig lehet tanulni valami újat, mindig van benne valami kihívás. Hogy gondolkodhatok, fejlődhetek, és közben meg praktikus, hasznos. Ráadásul nem leszek vele hajléktalan. Azért ez is motiváló tényező
2022. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!